| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 2242 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 2238 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 234
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,493
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 234
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,903
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 453
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 348
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,551
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,589
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,319
|
|
|
| Problem with relays |
|
Napisane przez: fcc - 04-08-2015, 09:54 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Hello,
I have problem with relay configuration. After restart i need all relay in OFF state ( the same state applies when is controller without power), every time after restart they switch ON. I tried change in network setup relay state after restart, but no response.
Regards
Pavel
|
|
|
| Dokładność INP2 0,01 czy 0,1V |
|
Napisane przez: iwi - 04-08-2015, 10:21 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witajcie.
Zestawiłem sobie układ porównujący panele amorficzne z panelami polikrystalicznymi.
Panele POLI są podpięte pod czujnik ASC i wejścia INP4 i 5. Panel amorficzny natomiast podpiąłem pod INP1 i 2.
Problem w tym, że na INP2 cały czas pokazuje 0V, a potrzebuję zmierzyć spadek napięcia na oporniku wzorcowym (0,1 Ohma) - opornik jest mały i spadki są małe. Interesuje mnie dokładność tego wejścia. Czy mierzy z dokładnością do 1/10 czy 1/100V
Jak ewentualnie zmniejszyć wartość tego wejścia (domyślnie jest do 36V i pewnie stąd tak mała dokładność).
INP1 mam wykorzystane do pomiaru napięcia do 100V.
Myślałem jeszcze o podmianie że INP1 będzie mierzyło spadek napięcia a INP2 przejmie mierzenie napięcia, ale znowu to napięcie będzie przeskalowane bo jest do 36V a potrzeba do 100V
Drugiego czujnika ASC niestety nie można podłączyć.
|
|
|
| prosty program do LK |
|
Napisane przez: garps - 04-07-2015, 09:33 PM - Forum: Programy i Serwery
- Brak odpowiedzi
|
 |
Witam
jestem tu nowy od niedawna posiadam LK HW:2.0 SW:3.11.
Totalnie się nie znam na programowaniu , chciałbym zapytać szacownych forumowiczów czy ktoś posiada APK która po zalogowaniu się do LK pokazała by tylko i wyłącznie temperaturę ze wszystkich możliwych czujników wraz z opisem ?
bez dodatkowych rzeczy, dodatkowe rzeczy strasznie zamazują odczyt danych (ma się tym posługiwać osoba która ledwo obsługuje smartfona)
włącza APK
podaje IP , login i hasło
dostaje wynik
np.
1.czujnik temperatura 22,4 C opis pokój 1
2.czujnik temperatura 22,4 C opis pokój 2
3.czujnik temperatura 22,4 C opis pokój 3
4.czujnik temperatura 22,4 C opis pokój 4
5.czujnik temperatura 22,4 C opis pokój 5
6.czujnik temperatura 22,4 C opis pokój 6
LK wykorzystuje tylko i wyłącznie do monitorowania temperatury.
dodatkowe info LK stoi na IP public.
Proszę o w miarę szybka odpowiedz
|
|
|
|