| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 2175 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 2171 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 234
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,493
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 234
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,906
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 453
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 349
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,551
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,590
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,320
|
|
|
| Problem z DHT w wersji 1.16 |
|
Napisane przez: Lukasz - 07-01-2015, 07:39 AM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Po aktualizacji GSM kontrolera do wersji 1.16 przestał mi działać czujnik DHT22.
Na pozostałych wersjach oprogramowania dostępnych na stronie działa bez problemu.
|
|
|
| problem z konfiguracją |
|
Napisane przez: maxbartko - 06-15-2015, 10:49 AM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witam.
Kilka lat temu kupiłem GSM kontroler v2 lecz dopiero teraz przyda mi się do małego projektu.
Chcę podłączyć pod wejście 1 "guzik" podający 4,5V, który będzie sygnalizował załączenie alarmu.
Po przełączeniu "guzika" otrzymuje już sms potwierdzający.
GSM kontroler zasilam 12V, a pod stycznik podłączyłem 12V syrenę.
Syrena po wysłaniu sms-a załącza się.
Mój problem polega na tym, aby kontroler po przełączeniu "guzika" sam załączył stycznik z syreną.
Z góry dziękuje ze wszelkie podpowiedzi.
|
|
|
| LanKontroler HW:2.0 SW:3.11 zmiana SNMP community |
|
Napisane przez: mmager - 06-10-2015, 04:38 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam
Napotkałem na problem z brakiem możliwości zmiany SNMP community w wesrsji softu 3.11 i 3.10
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wydanie nowej wersji softu w której będzie możliwa zmiana SNMP settings pole Read Comm1: z public na inny ciąg znaków.
Ja używam w sieci którą zarządzam community składającego się z 16 znaków, chciał bym mieć możliwość również w LanKontrolerach które zakupiliśmy zmiany tego parametru na taki jaki używamy w innych urządzeniach.
Pozdrawiam
Michał Mager
|
|
|
| Periodically email send. |
|
Napisane przez: ce6at - 06-09-2015, 10:32 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Brak odpowiedzi
|
 |
Hello to everyone,
i have the controller setup to monitor the temperature from a boiler.
I set the lower limit to 40 and the maximum to 70.
When the temperature is outside these values i get an email with the actual temeprature.
I would like to have an email send every 6 hours or so, regardless of the temperature value.
Is there any way to setup such a schedule?
Any help would be appreciated.
Regards
|
|
|
|