| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 89 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 85 Gość(i) Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 222
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,480
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 226
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 169
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,867
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 441
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 333
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,546
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,572
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,307
|
|
|
| LK jako sterowanie temperatury i piec dwufunkcyjny |
|
Napisane przez: kolorek - 11-07-2014, 12:12 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (9)
|
 |
Witam,
Chcialbym z LK zrobic cos ala termostat pokojowy.
Potrzebuje zeby zalaczal sie przekaznik w zaleznosci od czasu i temperatury.
Czy jest mozliwosc takiego ustawienia:
Np od pon do pt w godzinach 5-8 i 15-20 jesli temperatura bedzie ponizej np.19 stopni to zalaczy sie przekaznik, jak bedzie powyzej 20 to sie wylaczy.
w soboty i niedziele czas bedzie inny (np 8-10 i 18-20) ale zakres temperatur pozostaje.
Druga sprawa, chcialem podlaczyc 4 czujniki temperatury na 1-wire i np chcialbym ustawic taki czas jak wyzej jesli na czujniku temp1 bedzie taka temperatura, ale np ustawic tez np inne wartosci czasu i temperatury na innym czujniku.
Pozdrawiam
|
|
|
| LK server zczytywanie danych z gsm controller |
|
Napisane przez: misza - 11-01-2014, 06:03 PM - Forum: Programy i Serwery
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witam Posiadam jeden lan kontroler ktory wykorzystuje do monitorowania temp w domu w roznych pomieszczeniach . Zastapilem nim poprzedni uklad z magistrala 1 wire i przerobionym routerem asus. Aktualnie pomiary wysylam na thingspeak . Zainteresowal mnie LK server . Chcialbym tez rozszerzyc zbieranie pomiarow o odlegle miejsca . Czy jest mozliwosc zczytawania danych z odleglych gsm kontrolerow po gprs ?
|
|
|
| LK HW2 SW2.xx manual ?? |
|
Napisane przez: pat - 10-30-2014, 03:09 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Czy jest gdzieś dostępna instrukcja do LK HW2 SW2.xx ?
Wszędzie jest dostępna instrukcja do SW3.xx a ten nie zawiera watch-dog'a.
Natomiast sam firmware HW2 SW2.00 jest dostępny do ściągnięcia.
Proszę o wskazanie miejsca do pobrania instrukcji lub uzupełnienie repo.
|
|
|
| 1-Wire DS18B20 sensor mapping |
|
Napisane przez: misho - 10-30-2014, 03:01 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Hi,
What is the chance to make static mapping for DS18B20?
Inp6 = sensor ID=64-Bit Serial Code
Inp7= sensor ID=64-Bit Serial Code
.....
Because if i connect 4 x DS18B20 (All will be OK). What will happen when i disconnect one sensor?
If needed can be build in in firmware...? And when you need to change sensor just upload customized firmware.
What resolution is set for reading DS18B20?
How many often is refresh reading from 1-wire bus? every 1s?
Thanks in advance!
|
|
|
| wersja dla energii cwu |
|
Napisane przez: solar - 10-27-2014, 01:24 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Brak odpowiedzi
|
 |
Proponuję zainteresowanie wersją oprogramowania dla układu off greed w systemach ogrzewania cwu. Chodzi o wprowadzenie zmiennych napięcia (U) i rezystancji ® do wyliczania mocy i energii. Pozwoli to na stosowania przetwornika prądu. Moc pv dostarczana do grzałek byłaby wyliczana z zależności P= U^2/R, dla kilku zmiennych wartości R.
Solar
|
|
|
|