| Statystyki |
» Użytkownicy: 3,762
» Najnowszy użytkownik: Daren34
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 495 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 490 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 227
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,486
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 230
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,886
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 446
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 340
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,549
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,578
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,317
|
|
|
| Pomoc w konfiguracji dla instalacji solarnej |
|
Napisane przez: pras - 01-18-2015, 05:21 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witaj, (Piszę z Google translate)
Chciałbym trochę pomóc, bo jestem nowicjuszem.
Mam Lan Controller Hardware 2, v3.10.
Chcę sterować pompę do mojej instalacji solarnej.
Mam dwa czujniki DS18B20 tymczasowe podłączone do rozgałęźnika i może 1Wire widzę temperatury poprawnie.
INPUT6 jest kocioł. Powiedzmy to Temp6.
Input7 jest Panel słoneczny. Powiedzmy to Temp7.
OUT0 jest przekaźnik pompy. Powiedzmy to OUT0.
Co chcę zrobić:
Okres -> Scenariusz musi działać tylko od poniedziałku do niedzieli od 11:00 do 18:00. Al pozostałe godziny system musi być wyłączony.
Jeśli Temp7-Temp6> = + 8 (degress Celsjusza), a Temp6 The scenario must run only from Monday to Sunday from 11:00 to 18:00. Al the other hours the system must be OFF.
If Temp7-Temp6>=+8 (degress Celcius) AND Temp6
|
|
|
| HW:2.0 SW:2.03 + DHT22 |
|
Napisane przez: zdresiu - 01-14-2015, 11:07 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam
Jako, że Lan-K jest mi potrzebny jako watchdog musiałem wgrać soft 2.03. Posiadam czujnik DHT22, czy istnieje możliwość podłączenia go do w/w konfiguracji. Patrząc na stronę www tego softu podejrzewam, że nie (nie widzę wilgotności) ale może da się podłączyć z niego chociaż temperaturę?
pozdraiwam
|
|
|
| GSM V3 - problem z DS18B20 |
|
Napisane przez: sz4kal - 01-10-2015, 04:43 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Witam
Zna ktoś z Was sposób aby czujniki DS18B20 wskazywały temperaturę z przecinkiem na thingspeak.com ? Obecnie wszystkie podpięte przeze mnie czujniki wskazują wartości 3 cyfrowe bez przecinka.
Pomożecie ?
|
|
|
| GSM -V3 wyświetlanie temperatury - Thingspeak |
|
Napisane przez: sz4kal - 01-08-2015, 12:49 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Witam
1.Obecnie posiadam 4 czujniki DS18B20 podpięte pod 1-Wire, Po wysłaniu komendy 1234:dsread otrzymuję temperatury podane z przecinkiem. Natomiast po skonfigurowaniu kanału na Thingspeak temperatury są mnożone x 10 (np, 18,5 c to 185) Czy jest jakikolwiek sposób na to aby na stronie internetowej temperatury były wyświetlane z "przecinkiem" ?
2.Czy są inne odpowiedniki Thingspeak`a warte uwagi ?
Pozdrawiam
sz4kal.
|
|
|
| Sterowanie domem z LK |
|
Napisane przez: mysz0n - 01-07-2015, 12:04 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
oto mój przykład zastosowania LK. Zrobiłem sobie namiastkę inteligentnego domu - na razie mi to wystarcza, ale mam kolejne pomysły.
Wszystko ogarnięte na starym LK (HW 1.2)+ dodatkowa listwa z przekaźnikami w połaczeniu ze stroną WWW oraz bazą danych w MYSQLu która zapisuje mi dane z LK.
Opis funkcji:
Odpalanie ledów dookoła domu (230v w połączeniu z dodatkowym przekaźnikiem 12v/230v) - zgodnie z harmonogramem bądź ręcznie.
Odpalanie ledów w domu na korytarzu (żelowana taśma ledowa)
Otwieranie/zamykanie bramy + kontrakton, abym wiedział czy brama jest otwarta czy zamknięta (używam tylko jednego, aby wiedzieć czy brama jest na 100% zamknięta, wiem, że gdybym dał kolejny na 100% otwarcia, miał bym fajniej, ale nie pociągnąłem dodatkowego kabla :/ )
Otwieranie furtki
zapis 3 temperatur (piec, woda w bojlerze, dwór).
Wszytsko poskładane:
https://www.dropbox.com/s/bhznatzi2epi3p....43.29.jpg
zrzut z aplikacji:
https://www.dropbox.com/s/fhkt166hvtbke8...4.png?dl=0
|
|
|
| watchdog |
|
Napisane przez: zdresiu - 01-06-2015, 11:58 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego LAN kontrolera V2.0 z SW 3.10 i próbuje znaleźć i ustawić watchdoga dla 4 adresów IP. Czy ktoś może mi pomóc gdzie to się ustawia bo nie mogę nigdzie tego znaleźć. Może gdzieś jest jakaś instrukcja jak to ustawić bo nie mogę niczego znaleźć na stronie http://tinycontrol.eu a nawet szukałem na stronie cyberbajt i też nic. Może ma ktoś jakąś instrukcję jak ustawić kontroler aby działał jako watchdog?
|
|
|
|