| Statystyki |
» Użytkownicy: 3,762
» Najnowszy użytkownik: Daren34
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 220 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 215 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 228
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,487
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 231
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,895
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 447
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 342
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,550
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,581
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,317
|
|
|
| Manual Versions |
|
Napisane przez: vesteve - 01-31-2015, 03:45 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Dears,
I am looking for old manuals of LanKontroler. (English)
In web only can download HW2.0 v3.10 Manual (English)
But I am insterested about old ones that you have in Firmware to print compare and know wich version is better for our use.
I told about:
V2.00 HW2.0
HW2.0 v3.00
HW2.0 v3.03
V3.06 HW2.0
HW2.0 v2.03
Maybe it will be used for another users to have a download place
I refer for the latest manual version in English will be better
Thanks
Vicente
|
|
|
| Błędne odczyty z INP4 i INP5 |
|
Napisane przez: CzeslawH - 01-29-2015, 12:51 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (11)
|
 |
Witam
Posiadam LK V2.0 SW 3.10. Problem dotyczy błędnych odczytow z wejść INP4 oraz INP5. Nawet jeżeli nic nie jest podlaczone do w/w wejść to są jakieś wskazania. Mozna je skalibrowac tak aby wyswietlana byla wartość "0" ale gdy podlaczę źądany sygnał to odczyt się nie zmienia. Wyglada to tak jakby wejscia nie czytaly sygnału. Co może być tego przyczyną?
Prosze o pomoc.
|
|
|
| serwer http strona |
|
Napisane przez: marekf - 01-29-2015, 02:37 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (16)
|
 |
Mam problem z lan kontrolerem V2. Mam zrobioną stronę http na której czujniki temperatur działają dobrze natomiast jest problem z przełączaniem przełączników załączyć można lecz wyłączyć jest trudno chyba, że zostanie naciśnięty inny przełącznik to ten który miał się wyłączyć wyłącza się. Problem pojawił się w wersji 3.06 i nadal występuje w wersji 3.10. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
|
|
|
| DIFF event config problem |
|
Napisane przez: pras - 01-24-2015, 04:14 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Brak odpowiedzi
|
 |
Hi.
In the Events Config panel I set the DIFF value to start or stop the OUT0 (Relay).
I set it to start the relay when the DIFF value is above 6 degrees and stop the relay when the DIFF is above 30 degrees.
After a lot of checks the relay starts correctly when the DIFF above 6 degrees but there is problem.
For some unknown reason the relay goes off after a while.
The DIFF calculates the difference between INP7 and INP6 (DIFF=INP7-INP6)
The funny thing is that if the INP7 goes above 30 degrees the relay goes OFF.
In the configuration I have NO configs for the INP7 or INP6.... only for the DIFF.
Any suggestions?
The Hardware is version 2 and firmware is 3.10 (latest).
|
|
|
| problem z uruchomieniem LK v2.0 |
|
Napisane przez: jackrz - 01-24-2015, 03:22 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (20)
|
 |
Kupiłem w sklepie firmowym nowy LK v2.0 i nie mogę go uruchomić. Po podaniu napięcia zasilania (ok 19V) i podłączeniu kabla sieciowego zapala się dioda LED czerwona (POWER) oraz zielona przy złączu RJ. Próbowałem dla domyślnych ustawień (IP=192.168.1.100) ale nie chodzi http i ping. Próbowałem przytrzymać reset 20s. Przekaźnik "klapie" ale nic to nie pomaga. Czy coś jeszcze mogę sprawdzić czy od razu przesłać do serwisu?
|
|
|
| Define only upper limit to events config |
|
Napisane przez: pras - 01-20-2015, 08:58 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Hi.
Can you tell me how to define only an upper limit for a temperature sensor?
I have Inp6 and I want to switch OFF Out0 if the temp is 60 degrees or higher.
The Out0 switches ON from the DIFF and only if the DIFF is 8 or more degrees.
The OUT0 (relay) goes ON if the DIFF is 8 degrees and more.
I want to switch OFF the relay OUT0 if the Inp6 is higher than 60 degrees.
Please help....someone.
Thank you.
|
|
|
|