| Statystyki |
» Użytkownicy: 3,762
» Najnowszy użytkownik: Daren34
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 495 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 490 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 227
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,486
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 230
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,886
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 446
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 340
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,549
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,578
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,317
|
|
|
| Własne grafiki na stronie głównej Lan Kontroller |
|
Napisane przez: pierpul - 01-01-2015, 08:49 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Dobry wieczór, piszę z Google Translate. Jestem Matteo z Włoch. Kupiłem LAN Controller, piękny produkt. Daj mi znać, jeśli można zmienić grafikę na stronie głównej (Control Panel). Myślę, że tak, bo to jest strona html, ale chcę wiedzieć, jak postępować. Muszę podłączyć do kontrolera sieci LAN FTP do dostępu do plików? Jeśli tak, proszę mi powiedzieć, jak to zrobić. Dziękuję i tak trzymać ... bo jesteś niesamowita!.
Szczęśliwy 2015 !!!!
Mateusz
|
|
|
| Własne grafiki na stronie głównej Lan Kontroller |
|
Napisane przez: pierpul - 01-01-2015, 08:47 PM - Forum: Programy i Serwery
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Dobry wieczór, piszę z Google Translate. Jestem Matteo z Włoch. Kupiłem LAN Controller, piękny produkt. Daj mi znać, jeśli można zmienić grafikę na stronie głównej (Control Panel). Myślę, że tak, bo to jest strona html, ale chcę wiedzieć, jak postępować. Muszę podłączyć do kontrolera sieci LAN FTP do dostępu do plików? Jeśli tak, proszę mi powiedzieć, jak to zrobić. Dziękuję i tak trzymać ... bo jesteś niesamowita!.
Szczęśliwy 2015 !!!!
Mateusz
|
|
|
| Oprogramowanie do konfiguracji GSM Kontroler V3 przez USB |
|
Napisane przez: notek - 12-31-2014, 02:27 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Pojawiła się pierwsza wersja oprogramowania do konfiguracji GSM Kontrolera via port USB. Jest dostępna wersja na Windows i Linux.
Proszę zastosować się do poniższych uwag odnośnie firmwaru i instalacji driverów, a także zwrócić uwagę, że połączenie USB na niektórych komputerach może być dość kapryśne w zależności od długości kabla lub rodzaju portu USB w komputerze. Ew. może pomóc zastosowanie huba USB jeśli system nie chce wykrywać podłączenia. Także system Linux i Windows XP jest pod tym względem bardziej stabilny niż Windows 7/8.
Wszystkie programy i drivery do ściągniecia z panelu Firmware po prawej stronie zakładki GSM Kontrolera.
Opis upgradu podany jest w specjalnej ulotce Upgrade procedure. Do upgradu należy zainstalować driver DFU i aplikację z pliku Upgrade appication.
UŻYTKOWNICY WINDOWS
W przypadku systemu Windows do połączenia z GSMcontrollerTools konieczne jest zainstalowanie drivera ST wirtualnego portu COM - prosze ściągnąc USB port driver i ew. odinstalować starą wersję ST Virtual Com driver (obecna 1.4.0). Następnie należy uruchomić instalator, a po zainstalowaniu proszę przejść do katalogu
C:\Program Files(x86)\STMicroelectronics\Software\Virtual com port driver.
Wybrać odpowiednią wersję systemu opracyjnego i uruchomić instalator dpinst_….exe. Po podłączeniu GSM Controllera w Panelu Sterowania/Manager Urządzeń rozwinąć listę Porty COM i LPT - tam będzie pokazany na jakim porcie mamy nasz kontroler. Po uruchomieniu GSMControllerTools.exe wybrać odpowiedni port, kliknąć
OPEN/CLOSE COM PORT a następnie Zaloguj (domyślny kod 1234).
UŻYTKOWNICY LINUX
Do uruchomienia programu należy w jego właściwościach (w wersji okienkowej prawym przyciskime na plik i wybrać Właściwości/Więcej) nadać uprawnienia uruchamiania programu. Następnie podłączamy GSM Kontroler a w oknie terminala podajemy polecenie 'dmesg | grep tty' pokazujęce na jakim porcie jest podłaczony kontroler. Najczęściej będzie to ttyACM0. Taki port wpisujemy po uruchomieniu programu i logujemy się kodem (domyślnie 1234).
|
|
|
| Lan kontroler - trup ! |
|
Napisane przez: TadeuszTT - 12-28-2014, 02:16 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam
Mam Lan kontroler 1.2
Mruga tylko zielona dioda przy rj45 i świeci dioda przy zasilaniu.
Nie idzie pingować, nie ma nic na www pod adresem 192.168.1.100, nie da się wgrać żadnego pliku ...bin z pozycji wiersza jak i programu tools
ale widać urządzenie przez program lan scaner
przycisk resetu martwy 1 s nic , 5 sekund nic 10 sek. - nic
nie mam pomysłów co robić !!
|
|
|
| Relay board |
|
Napisane przez: doxikus - 12-23-2014, 11:40 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (6)
|
 |
Hi to all,
I'm using lan board and considering to use for my irrigation project, so I need to attach relay board, my question is can I use relay board to control 12V solenoid valves!? Or any other device powered with 12V dc (LED light strip), board is powered with 12V dc.
Thanks
|
|
|
| Jakie czujki do GSM-V3? |
|
Napisane przez: radko - 12-16-2014, 05:13 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam
jakiego rodzaju czujki PIR (tzn. o jakich parametrach) można podłączyć do sterownika?
Może macie konkretne modele.
PS.
Moje pytanie jest o taką czujkę BOSCH ISC-BDL2-WP12G PIR+MW
Pozdrawiam
|
|
|
| Wyswietlanie danych za stronie www |
|
Napisane przez: misiek - 12-11-2014, 02:33 PM - Forum: Programy i Serwery
- Odpowiedzi (11)
|
 |
Od niedawna jestem posiadaczem LK urządzenie jest fajne i możne mieć wiele zastosowań zacząłem poznawać je i chciałbym stworzyć jakiś skrypt w php który wyświetli mi wartości np z czujników temperatury wilgotności itp i wszystko ładnie działa bo z urządzenia można pobrać plik xml poprzez http://IP-KONTROLERA/st0.xml i php obrobić go według własnych potrzeb ładnie wszytko działa dopóki na urządzeniu nie włączy się autoryzacji loginem i hasłem i moje pytanie jest takie czy ktoś wie jak pobrać xml-a z tego kontrolera jak jest włączona autoryzacja php pobiera xml przez następujące polecenie $xml=simplexml_load_file("http://ip-kontrolera/st0.xml"); a jak włączyć autoryzacje to lipa proszę o pomoc lub pomysł jak to pobrać inaczej
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
|
|
|
|