| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 750 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 744 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, DuckDuckGo, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,506
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 247
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,921
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 464
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 370
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,563
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,603
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,328
|
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,529
|
|
|
| Lan Kontroler nie widzi czujników DS18B20 |
|
Napisane przez: MichalWWL - 08-03-2016, 09:49 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Koledzy,
Mam problem z podłączeniem czujników DS18B20 do Lan Kontrolera. HW:2.0, SW:3.13.
Samo urządzenie działa, jest podłączone do sieci, wysyła dane na pvmonitor.pl
Próbowałem resetować, odłączać zasilanie i kabel sieciowy.
Po naciśnięciu Config/ReadID dostaje same zera.
Próbowałem na 2 czujnikach, na dwóch rożnych wtyczkach RJ-11. Czujniki są sprawne, działają po podłączeniu do Arduino.
Jakieś pomysły?
Z góry dzięki, Michał
|
|
|
| GSM Power Socket 5G10A - zawiesza się modem |
|
Napisane przez: Gremek - 08-02-2016, 11:24 AM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam
W listwie zasilającej GSM Power Socket 5G10A po kilku dniach nie wysyłania wiadomości sms zawiesza się modem i by ponownie działał należy odłączyć całkiem zasilanie od listwy (wraz z bezpiecznikiem).
HW=1.0,WS=1.25
Jest jakieś rozwiązanie na ten problem?
|
|
|
| Multiple pulse counters |
|
Napisane przez: Mondain - 07-25-2016, 04:03 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Brak odpowiedzi
|
 |
The pulse counter feature on INPD4 is perfect for my use case, however I'd like to have a separate counter for at least two inputs. Is it possible to somehow emulate this behavior without actually using two separate boards?
|
|
|
| pomiar napiecia na inpanalog |
|
Napisane przez: dadexix - 07-10-2016, 03:25 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam, chcialbym sobie skonfigurowac kontroler, jako powiadamianie o zaniku napiecia z sieci/rozladowanie aku.
Dlatego tez, po przewertowaniu manuala, stwierdzam ze interesuje mnie opcja:
desanalog=1:0:treść testowa – ustawia treść dla VIN (napięcia zasilania), jeśli zostanie
przekroczone ponad ustawione
desanalog=1:1:treść testowa2 – ustawia treść dla VIN (napięcia zasilania), jeśli spadnie
poniżej ustawione
Tylko sprzezona z 3–INP1A a nie VIN.
Teraz moje pytanie - "jesli spadnie ponizej ustawione" - ustawione gdzie jak?? nigdzie nie moge znalezc tej info...
Chcialbym to podpiac do zasilacza buforowego, ktory ma 27v idac z sieci, a 25 idac z aku, efektem ostatecznym ktory chcialbym uzyskac jest wiadomosc sms "prad jest" przy podniesieniu sie napiecia na inp1a powyzej 26v, wiadomosc "pradu brak" przy spadku ponizej 26v, oraz wiadomosc typu "panic" przy spadku ponizej 22v na vin.
ew. wiadomosc "prad jest"/brak, przy rozwarciu/zwarciu jednego ze stykow[ktorego moge w tym celu uzyc, i jak go skonfigurowac?], + wiadomosc "panic" przy spadku ponizej 22v na VIN
Z gory dzieki za ponoc, najwazniejsza jest dla mnie by ktos mi tylko zrobil male objasnienie do manuala - Ustawione GDZIE/JAK
Pozdrawiam
|
|
|
| Dane z czujników w Integer |
|
Napisane przez: wcg - 07-10-2016, 10:39 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (15)
|
 |
Czy jest możliwość otrzymania wartości z czujników poprzez OID w Integer, a nie w String? Jeśli nie ma czy możliwe będzie dorobienie takiej funkcji.
Np. Hw-group STE2 podaje wartość w OID jako string oraz dodatkow jako Integer. Niektóre programy do monitorowania liczników nie przyjmują wartości w STRING, np. Axence nVision.
|
|
|
| 5G10A - zawieszanie się modemu |
|
Napisane przez: Gremek - 07-05-2016, 03:40 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Brak odpowiedzi
|
 |
Witam
Model listwy: GSM Power Socket 5G10A
wersja: HW=1.0, SW=1.25
Niestety po kilku dniach pracy modem GSM ciągle się zawiesza (nie reaguje na żadne SMS) i trzeba go zrestartować sprzętowo (wyłączenie listwy z prądu oraz wykręcenie bezpiecznika, poczekać aż zgasną diody i podłączyć listwę ponownie).
Sprawia to, że listwa staje się bezużyteczna.
Nie wiem czy to problem ze sprzętem czy też jakiś bug w oprogramowaniu ale proszę szybko go rozwiązać bo od momentu zakupu (kilka miesięcy temu) listwa zamiast pracować w serwerowni zgodnie ze swoim przeznaczeniem to leży na półce i ciągle wychodzi z nią jakiś kolejny problem.
|
|
|
| Lan controller damaged by lightning |
|
Napisane przez: svedr - 06-20-2016, 12:21 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
hello!
The house was struck by lightning and destroyed LAN Controller. :?
All the functions on LC work, except input for 1-wire temp. sensors ( DS18B20 ).
Does not detect any sensor ( even new one no.... )
I wonder how I can fix this input. I wonder whether the input is protected by a zener diode or optocopler ?
Thankyou.
Regards from Slovenia!
|
|
|
|