| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 173 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 168 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,504
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 245
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,920
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 463
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 369
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,562
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,602
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,327
|
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,528
|
|
|
| Sygnalizacja akustyczna przerwy działania łącza IP |
|
Napisane przez: kermu - 06-04-2016, 02:07 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Brak odpowiedzi
|
 |
Potrzebuję wykonać projekt sygnalizacji akustycznej barku działania łącza IP
na zasadzie badania braku odpowiedzi ICMP od wybranych routerów.
Po wykryciu zdarzenia należy okresowo podać napięcie na BUZZER który będzie
w sposób przerywany (np co 10 sek) krótkim piskiem sygnalizował wystąpienie zdarzenia.
Po wykryciu powrotu działania łącza sygnalizacja akustyczna przestaje być aktywna.
Idealnie by było aby dało się deaktywować sygnalizację akustyczną, mimo aktywnego zdarzenia,
na określony czas (programowany w GIU lub w ostateczności na stałą wartość 8godzin)
po jednokrotnym naciśnięciu przycisku pomocniczego.
Czy taki projekt jest do wykonania na standardowym oprogramowaniu LK ?
Jeśli nie czy jest możliwość dostosowania FW LK do w/w założeń ?
|
|
|
| Pomiar prądu w lan kontroler |
|
Napisane przez: rpce - 05-12-2016, 11:25 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witam
Mam firmware 2.09 i hw.2.0
gdzie w tym firmware jest opcja ustawienia typu ACS dla Inp4 ?
Wedle zdjęć z manuala instrukcja_LAN_Controller_V20_firm_v_313+209_LANKONT-002_PL ACS jest obsługiwany w 2.09. Zresztą nie jest powiedziane że nie jest a i zrzuty mówią o tym, że opcja winna być.
Chciałem podłączyć i mieć pomiar prądu a tu kiszka.
Pozdrawiam
Rafał
|
|
|
| Samoczynna aktywacja wyjścia OUT1 |
|
Napisane przez: iwi - 05-11-2016, 10:31 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witajcie.
Pod wyjście OUT1 podłączyłem sobie otwieranie bramy. Zauważyłem że przynajmniej raz w tygodniu to wyjście zostaje samoczynnie aktywowane.
Po aktywacji mimo, że jest ustawiony czas 3 sek to wyjście jest aktywne przez co blokuje możliwość zamknięcia bramy z pilota. Trzeba wejść w sterowanie LK i wyłączyć najpierw wyjście a dopiero potem można czy z LK czy z pilota zamknąć bramę. Na innych wyjściach nie zauważyłem tego błędu. W ustawieniach nie mam żadnego schedulera włączonego
|
|
|
| PT1000 anomalie |
|
Napisane przez: elektron81 - 04-07-2016, 10:22 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Witam
Mam problem z odczytem czujnika PT1000 który zmienia wartość gdy załączają się przekaźniki wtedy temperatura spada około 4-7 stopni np. 54 na 50.
Na pewno czujnik jest sprawny został sprawdzony i podstawiony na inny.
Podstawiłem drugi LK i to samo.
Czy ktoś zauważył ten sam problem ?
Jeszcze jedno pytanie czemu po ustawieniu na sztywno INP2D w zakładce Events Config wartości PWM i Hz po resecie zasilania ustawienia nie powracają do zadanych.
|
|
|
| Firmware Upgrade Program fails |
|
Napisane przez: PhilTilson - 04-07-2016, 07:00 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
I have a LAN controller, HW2.0 SW2.00 which I want to upgrade to SW3.13
I have downloaded the LAN Controller Tools onto two different machines, but as soon as I begin the upgrade, the LAN Controller resets, then I get the message: "LAN Controller Tools has stopped working".
Can anyone please explain what is happening and how I can upgrade the unit? Thanks.
|
|
|
| DTH22 showing ZERO |
|
Napisane przez: seramea - 03-28-2016, 07:24 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Hello,
From time to time DTH22 sensor is showing zero humidity and zero temperature. Any ideea why? I am having conected to "LAN CONTROLER" an relay board which is having a heater and two ventilators. I have to restart the board to fix the problem.
Thanks for your answer.
Cześć,
Od czasu do czasu czujnika DTH22 wykazuje zerową wilgotności i temperatury zera . Wszelkie ideea dlaczego? Mam conected do "LAN Controler " deska do przekaźnika , który jest o grzałkę oraz dwa wentylatory . Muszę ponownie uruchomić płytę , aby rozwiązać problem .
Dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|