Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,765
» Najnowszy użytkownik: LoganMauger
» Wątków na forum: 1,284
» Postów na forum: 9,062

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 173 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 168 Gość(i)
Applebot, Baidu, Bing, Google, Yandex

Ostatnie wątki
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,504
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 245
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,920
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 463
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 369
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,562
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,602
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,327
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,528

 
  DHT22 senzor , wrong humidity
Napisane przez: svedr - 03-23-2016, 12:12 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (2)

Hello!
I use LH v. 3.13 and senzor DHT 22 for temperature and humidity.
Temperature shows OK, but humidity is usually always 99.9%, The lowest value is 88%.
Senzor is outside.
Now is value 88%, correct is 55-60%
what is wrong?

regards

Wydrukuj tę wiadomość

  Zmiana Ustawień Domyślnych
Napisane przez: elektron81 - 03-19-2016, 04:54 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (2)

Witam czy istnieje możliwość zmiany ustawień po resecie zasilania
Potrzebuje ustawić PWM 1-4 na ( ON) ,ustawić częstotliwość na 3600 Hz oraz ustawić wysterowanie na 15 %.

Jest to wysterowanie wentylatora i siłownika zaworu dla pieca CO.

Wydrukuj tę wiadomość

  Czujnik Temperatury PT-1000
Napisane przez: jjjanek1 - 03-17-2016, 10:14 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (4)

Witam ,posiadałem w domu zapasowy Czujnik Temperatury PT-1000 wykorzystywany do Pieca Co2.W związku z tym że posiadam lan kontroler chciałem wykorzystać dodatkowy czujnik i podpiąłem go pod INP3 czujnik w lan kontrolerze jest widoczny ale strasznie zawyża temperaturę.Na chwilę obecną czujnik leży w pomieszczeniu gdzie temperatura jest około 8C.Lan kontroler wyświetla temperaturę -26C. W związku z tym pytanie dla osób które mają do czynienia z czujnikami temperatury czyżby oznaczało to że czujnik będzie uszkodzony? dołączam screna.Dodatkowo mam podłączony czujnik pod INP6 i ten czujnik temperaturę widzi prawidłową.

.jpg   pt-1000.jpg (Rozmiar: 301.29 KB / Pobrań: 5672)

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z auto reset co 24 godziny - zerowanie liczników
Napisane przez: zefir7 - 03-16-2016, 12:44 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (1)

mam pytanko.
Próbuję ustawić w LK auto reset co 24 h np. o 24.00 (chcę zerować liczniki) wstawiam Time Interval- 86400 = 3600x24 i zawsze zmieniana jest ta wartość np. na 20864 lub czasami inne wartości.
Jak to pokonać czy można obejść to inaczej i wykonać zdalny reset liczników np. z LK Server? :|

Wydrukuj tę wiadomość

  AJAX nie wczytuje wartości
Napisane przez: kaefxx - 03-13-2016, 10:08 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (2)

Witam,
Posiadam LK w starszej wersji, używam go od czasu do czasu. Od pół roku żadna przeglądarka nie wczytuje danych AJAXowych na stronie głównej. Proszę o pomoc.
Załączam zrzut ekranu.
KF



Załączone pliki
.png   Bez tytułu.png (Rozmiar: 88.02 KB / Pobrań: 3576)
Wydrukuj tę wiadomość

  Pomiar ciśnienia atmosferycznego ?
Napisane przez: PiotrK - 03-07-2016, 01:12 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (4)

Witam

Czy jest sprawdzone rozwiązanie w oparciu o LK i jakiś czujnik ?

--
pozdrawiam
Piotr

Wydrukuj tę wiadomość

  LAN Kontroler licznik energii elektrycznej 3f?
Napisane przez: radko - 03-05-2016, 12:18 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (2)

Dzień dobry
Czy może ktoś wykonał taki projekt.
Mam Lankontroler w wersji 1.2 i zastanawiam się czy da się za jego pomocą zliczać energię elektryczną w układzie trójfazowym?
Potrzebny jess również archiwizacja odczytów w bazie danych aby potem można było tworzyć proste raporty.

Wydrukuj tę wiadomość

  WatchDog - ping brak, ping jest
Napisane przez: lysy760 - 03-05-2016, 12:16 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (5)

Mam problem do rozwiązania i zastanawiam się czy można go jakoś rozwiązać.

Opiszę sytuację. Chciałbym aby lan kontroler włączał przekaźnik gdy urządzenie się nie pinguje a gdy zacznie się pingować wyłączył.
Niby proste ale nie wiem jak to rozwiązać.

P.S.
Działa tylko załączanie przekaźnika gdy urządzenie się nie pinguje, czyli połowa sukcesu Sad
Przypuszczam, że nie rozwiąże tego problemu do puki nie wyjdzie nowy soft z taką możliwością.

Wydrukuj tę wiadomość

  Blynk
Napisane przez: woodz - 03-02-2016, 02:56 PM - Forum: Programy i Serwery - Odpowiedzi (4)

Witam
Dało by rade pogodzić LK z oprogramowaniem BLYNK?

Wydrukuj tę wiadomość

  Resetowanie INP3D jak wykonać
Napisane przez: jjjanek1 - 03-02-2016, 08:38 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (2)

Witam posiadam lan kontroler który zlicza mi impulsy z licznika elektrycznego .Licznik elektryczny mierzy ilość wyprodukowanych kw z paneli fotowoltaicznych w danym dniu .Chciałbym aby każdego wieczora INP3D był resetowany ,na chwile obecną wchodzę w zakładkę LAN kontrolera i naciskam reset .Jeśli nie zrobię resetu to wynik zostanie dodany z kW z następnego dnia a mnie dokładnie zależy na tym by mieć produkcje dzienną.Czy jest jakiś sposób aby można z automatu dokonać reset INP3D.Z góry dzięki za podpowiedź.
P.s wersja oprogramowania to
HW:2.0 SW:3.08p

Wydrukuj tę wiadomość