Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomiar napiecia na inpanalog
#1
Witam, chcialbym sobie skonfigurowac kontroler, jako powiadamianie o zaniku napiecia z sieci/rozladowanie aku.
Dlatego tez, po przewertowaniu manuala, stwierdzam ze interesuje mnie opcja:
desanalog=1:0:treść testowa – ustawia treść dla VIN (napięcia zasilania), jeśli zostanie
przekroczone ponad ustawione
desanalog=1:1:treść testowa2 – ustawia treść dla VIN (napięcia zasilania), jeśli spadnie
poniżej ustawione

Tylko sprzezona z 3–INP1A a nie VIN.

Teraz moje pytanie - "jesli spadnie ponizej ustawione" - ustawione gdzie jak?? nigdzie nie moge znalezc tej info...

Chcialbym to podpiac do zasilacza buforowego, ktory ma 27v idac z sieci, a 25 idac z aku, efektem ostatecznym ktory chcialbym uzyskac jest wiadomosc sms "prad jest" przy podniesieniu sie napiecia na inp1a powyzej 26v, wiadomosc "pradu brak" przy spadku ponizej 26v, oraz wiadomosc typu "panic" przy spadku ponizej 22v na vin.
ew. wiadomosc "prad jest"/brak, przy rozwarciu/zwarciu jednego ze stykow[ktorego moge w tym celu uzyc, i jak go skonfigurowac?], + wiadomosc "panic" przy spadku ponizej 22v na VIN

Z gory dzieki za ponoc, najwazniejsza jest dla mnie by ktos mi tylko zrobil male objasnienie do manuala - Ustawione GDZIE/JAK

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
witam
Jaka Pan ma wersjer oprogramowania w GSM, bo troche sie pozmieniało z ustawieniami?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości