| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 315 użytkowników online. » 2 Użytkownik(ów) | 310 Gość(i) Baidu, Bing, Google, vanantaragrejblr, Warrensa
|
| Ostatnie wątki |
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
5 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,509
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 255
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,926
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 469
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 383
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,565
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,611
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,338
|
|
|
| Thinkspeak i dane z licznika energii |
|
Napisane przez: iwi - 06-12-2018, 12:16 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witajcie.
Pod wejście INPD4 (numer 44) podłączyłem wyjście impulsowe z licznika.
Teraz wysyłając na thingspeak potrzebuję wysłać różnicę pomiędzy obecnym odczytem a poprzednim (przytostowo) tak, żeby było widać dokładnie kiedy najwięcej prądu się zużywa a nie taką linię wznoszącą się.
Jest na to jakiś pomysł?
|
|
|
| Zdarzenia > e-mail |
|
Napisane przez: obercik - 03-21-2018, 11:29 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
mam skonfigurowane wysyłanie komunikatów (zakładka e-mail) - wszystko poprawnie skonfigurowane bo e-mail testowy dochodzi.
ALE - kiedy w zakładce "zdarzenia" przypisuję zdarzenie, aby został wysłany e-mail powyżej 24 st. C z czujnika DS4
---Zdarzenie - ustawienie---
DS4 ≥ 24 ±1 YES - eMail on/ pernament
Przychodzi taki meil:
Event=1 state=1 time 9:25:24
prefix=xxxxx/xxxx
Nie wynika tu jaka temperatura została osiągnięta, a tylko, że zadany stan osiągnięto (state=1). Ponadto mam zaznaczone "per" - a tylko otrzymałem 1 meila, a temperatura z czujnika utrzymuje się na poziomie ~ 26 st.C.
Czy to można zmienić, aby przychodziła wiadomość z osiągnięta wartością, jak to było w LK2 ?
|
|
|
| [Problem] !!! - połączenie z brokerem mqtt.ats.pl |
|
Napisane przez: obercik - 03-14-2018, 10:52 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witam,
czy coś wiadomo dlaczego LK3 nie może się połączyć z brokerem mqtt.ats.pl? (na konto w mqtt.ats.pl można się zalogować)
Ustawienia są poprawne, konto i login - też.
Dane nie są publikowane/zapisywane od wczoraj od 23:55 i w mqtt.ats.pl w zakładce "Klinet MQTT" - nie można połączyć/rozłączyć się.
|
|
|
| Czujnik ruchu bez podtrzymania |
|
Napisane przez: Wojtek - 03-04-2018, 12:29 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (13)
|
 |
Mam czujnik ruchu, w którym nie mogę ustawić czasu podtrzymania - po prostu na wyjściu pojawia się napięcie, jak jest ruch.
Czy mogę jakoś zasymulować na LC podtrzymanie na wejściu analogowym?
Próbowałem reset time, ale niestety wyłącza się niezależnie od tego, że podczas podtrzymania pojawiają się kolejne impulsy, które mogłyby ponowić odliczanie reset time.
Podobnie działa bistabilny input cyfrowy z czasem powrotu, nie ma możliwości by doprowadzić do ciągłego świecenia się światła póki występują sygnały na inpucie.
|
|
|
| LK3 nakładka gsm brak reakcji na sms |
|
Napisane przez: kojot - 02-21-2018, 12:25 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Problem dotyczy braku reakcji na sms po jednym dniu urzytkowania LK3 przestał reagować na wiadomości (nie odbiera ich) wysyłam treść 1234:on0 i nic a wcześniej działało w telefonie raportuje że sms dotarł , jeżeli w zdarzeniach jest ustawiona opcja wysyłania sms to po ręcznym załączeniu wyjścia sms zwrotny dociera z LK3 na telefon, po odłączeniu zasilania i podłączeniu też jest to samo i nie wysyła wiadomości o braku zasilania w LK firmware 1.46b
|
|
|
|