Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,766
» Najnowszy użytkownik: vanantaragrejblr
» Wątków na forum: 1,285
» Postów na forum: 9,063

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 62 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 58 Gość(i)
Baidu, Bing, Google, Yandex

Ostatnie wątki
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 8
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,511
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 262
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 178
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,929
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 472
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 384
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,568
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,614
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,352

 
  Sterowanie przekaźnikami za pomocą przycisków
Napisane przez: lukasino - 12-24-2018, 10:30 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (3)

Witam,

Załóżmy że mam LanKontroler podłączony w sieci osobym światłowodem (dwa budynki), chciałbym zdalnie mieć możliwość sterowania przekaźnikiem (proste włącz/wyłącz) na wypadek, gdyby się zawiesił serwer czy coś innego. To będzie dla Pań, które obsługują program. Nie chcę robić tego za pomocą przeglądarki bo się zamotają Smile. Czy jest możliwość podłączenia włączników (obojętnie jakich), które przez sieć lokalną zrobią restart przekaźnika?. Chcę żeby to miały najprościej jak się da.

Inna opcja to jednak wykorzystanie przeglądarki, jest możliwość wykorzystania grafiki jpg do przycisków on/off w LK3?, wtedy bym przygotował prosty panel do sterowania, podłączył monitor to też będzie ok

Wydrukuj tę wiadomość

  Lan kontroler czujnik NTC
Napisane przez: iwi1 - 11-30-2018, 02:26 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (2)

Witam.
Czy w LK czujnik jest jakoś skalowany - wiadomo że w temperaturze do 20-30oC zależność jest liniowa, ale powyżej 30oC zaczyna odbiegać od linii
Czy LK traktuje go cały czas jako liniową zależność czy wprowadza jakąś korektę.
Dokładnie chodzi mi tutaj o LK1,2 ale przy 2.0 też mam taki czujnik podłączony i chciałbym wiedzieć czy mogą być przekłamania przy wyższych temperaturach

Wydrukuj tę wiadomość

  LK1,2 pomiar prądu
Napisane przez: iwi1 - 11-29-2018, 03:55 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (1)

Witam.
MAm pytanie odnośnie pomiaru prądu w LK1,2 wersja 3.22
Pomiar jest zrobiony na wbudowanym oporniku.
LK coś mierzy, ale wartości są przeskalowane. Co należy wpisać w okienka żeby pomiar był dokładny. Mniej więcej pomiędzy 4 a 5 jak wpisuje to odpowiada to pomiarowi niezależnemu z amperomierza, ale nie da się wpisać 4.3

Jest jeszcze tajemnicze pole INP12 gdzie po wpisaniu znowu przeskalowuje.
.png   LK12.png (Rozmiar: 31.25 KB / Pobrań: 1173)

Wydrukuj tę wiadomość

  mqtt - odczyt danych
Napisane przez: lukasm - 11-21-2018, 01:28 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (3)

Korzystam z phpMQTT. Poblikowanie działa bez zarzutu.
Jak jedną komendą "subscribe" odczytać dane ze wszystkich czujników.

Wydrukuj tę wiadomość

  Projekt wagi Ardruino + LK3
Napisane przez: misbe - 11-08-2018, 10:39 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (6)

Chciałem podłączyć wagę zbudowaną na module Ardruino i HX711 aby plytka LK3 zapisywała wartości. Czy jest taka możliwość? Do których wejść i jak skonfigurować płytkę aby to wyświetlała?

Wydrukuj tę wiadomość

  Zdalnie - EVENT -> OUTx
Napisane przez: jwmega - 10-25-2018, 11:19 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (2)

Witam. Podobno EVENT na LK3 będącym Klientem ma wyzwalać OUTx na drugim LK3 będącym Serwerem. To nie działa.
Działa mi jedynie wyzwalanie wejściem INPDx, natomiast EVENT nie. Chyba, że coś źle robię.
Proszę o wskazówki.

Wydrukuj tę wiadomość

  HTTP Client settings
Napisane przez: octavvian - 10-19-2018, 05:45 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (7)

Hi, in Version: 1.49b6, HTTP Client settings are not retained after a reboot/restart. Any idea why?
Thanks.

Wydrukuj tę wiadomość

  Firewall LK3
Napisane przez: obercik - 10-12-2018, 09:57 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Witam,
czy jest możliwe dodanie do Lk3 prostego firewalla blokującego hosty przychodzące i wychodzące oraz porty ?

Wydrukuj tę wiadomość

  LK3 Firewall
Napisane przez: obercik - 10-02-2018, 01:39 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (1)

Witam,
czy jest możliwe dodanie do Lk3 prostego firewalla blokującego hosty przychodzące i wychodzące oraz porty ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wysyłaniem maili
Napisane przez: rpce - 10-02-2018, 01:18 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (33)

LK3 Firmware V1.49b2

Nie mogę wysyłać maili
Mail testowy również nie przechodzi.
Serwer mam na home.pl
smtp: xxx.home.pl
port 587
nazwa użytkownika to adres mail
konfiguruję bez ssl/tls w Thunderbirdzie i poczta dochodzi bez problemu
próbowałem na wp.pl ale to samo

Jak to odpalić ?

Wydrukuj tę wiadomość