| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 62 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 58 Gość(i) Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 8
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,511
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 262
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 178
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,929
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 472
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 384
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,568
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,614
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,352
|
|
|
| Lan kontroler czujnik NTC |
|
Napisane przez: iwi1 - 11-30-2018, 02:26 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witam.
Czy w LK czujnik jest jakoś skalowany - wiadomo że w temperaturze do 20-30oC zależność jest liniowa, ale powyżej 30oC zaczyna odbiegać od linii
Czy LK traktuje go cały czas jako liniową zależność czy wprowadza jakąś korektę.
Dokładnie chodzi mi tutaj o LK1,2 ale przy 2.0 też mam taki czujnik podłączony i chciałbym wiedzieć czy mogą być przekłamania przy wyższych temperaturach
|
|
|
| Projekt wagi Ardruino + LK3 |
|
Napisane przez: misbe - 11-08-2018, 10:39 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (6)
|
 |
Chciałem podłączyć wagę zbudowaną na module Ardruino i HX711 aby plytka LK3 zapisywała wartości. Czy jest taka możliwość? Do których wejść i jak skonfigurować płytkę aby to wyświetlała?
|
|
|
| Zdalnie - EVENT -> OUTx |
|
Napisane przez: jwmega - 10-25-2018, 11:19 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witam. Podobno EVENT na LK3 będącym Klientem ma wyzwalać OUTx na drugim LK3 będącym Serwerem. To nie działa.
Działa mi jedynie wyzwalanie wejściem INPDx, natomiast EVENT nie. Chyba, że coś źle robię.
Proszę o wskazówki.
|
|
|
| Problem z wysyłaniem maili |
|
Napisane przez: rpce - 10-02-2018, 01:18 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (33)
|
 |
LK3 Firmware V1.49b2
Nie mogę wysyłać maili
Mail testowy również nie przechodzi.
Serwer mam na home.pl
smtp: xxx.home.pl
port 587
nazwa użytkownika to adres mail
konfiguruję bez ssl/tls w Thunderbirdzie i poczta dochodzi bez problemu
próbowałem na wp.pl ale to samo
Jak to odpalić ?
|
|
|
|