Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,766
» Najnowszy użytkownik: vanantaragrejblr
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 126 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 122 Gość(i)
Applebot, Baidu, Bing, Google

Ostatnie wątki
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 7
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 18
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,515
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 269
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 180
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,932
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 477
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 401
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,578
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,619

 
  konto na serwerze.
Napisane przez: august271 - 07-01-2019, 10:13 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (1)

Witam
Mam pytanie czy jest może konto płatne na serwerze. Chciałbym mieć na jednym kącie 12 urządzeń.
Chcę takie konto dla firmy do pomiarów temperatur i wilgotności na halach produkcyjnych.

Proszę o pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  Błędny odczyt z BME280
Napisane przez: mietus - 05-28-2019, 04:15 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

Witam,
GUI zle wyswietla dane wartosc T1 jest w procentach, H1 w hPa a P1 w PPM. To jest błąd czy ficzer?

Wydrukuj tę wiadomość

  Problemy we współpracy z LK 3.5
Napisane przez: Waldek - 05-15-2019, 09:10 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

Podłączenie do LK 3.5 płytki z przekaźnikami powoduje odcięcie (zawieszenie) LAN. Brak sygnalizacji na przełączniku i karcie sieciowej - ledy.

Wydrukuj tę wiadomość

  Activate The Outputs PWM in LK3
Napisane przez: SV2BZQ - 04-26-2019, 07:09 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (8)

Hi .
It would be possible after start of LK3 do not to activate the outputs PWM in LK3 ...?????

George.

Wydrukuj tę wiadomość

  LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
Napisane przez: tomekO - 04-03-2019, 06:16 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (630)

Witam

W tym jednym wątku pojawiac sie będa kolejne wersje oprogramowania

Wydrukuj tę wiadomość

  LK3_jako sterowanie pompy ciepła z klimatyzatora
Napisane przez: majeski77 - 03-19-2019, 06:55 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (2)

Witajcie, pochwalę sie swoim wdrożeniem.
Posiadam pompę ciepła przerobioną z klimatyzatora Wink (zamiast jednostki wewnętrznej wstawiony jest wymiennik płytowy) trzeba było dorobić jakieś sterowanie a LK nadaje się do tego celu idealnie.
Co dokladnie robi LK3
1. Sprawdza czy potrzeba włączyć PC (jeśli temp na parterze lub piętrze spadnie poniżej zadanej wartości włącza PC lub gdy woda CWU spadnie poniżej 35stopni
2. Jeśli temp wody CWU spadnie poniżej 35stopni to włącza przekaźnik podający napięcie 230v na pompę kierującą wodę do wężownicy CWU
3. Włącza pompę od kolektora słonecznego.
4. Mierzy temp. w różnych miejscach układu i wysyła na:
https://mqtt.ats.pl/viewpanel/public/graph/3113/
5. Inny LK2,5 zbiera dane z liczników prądu (pobór cały dom, pobór PC i produkcja PV) i wysyła na PVmonitor.pl
https://pvmonitor.com.pl/user.php?idinst=181#/pc0



Załączone pliki
.jpg   indeks.jpg (Rozmiar: 201.84 KB / Pobrań: 1416)
.jpg   LK3 iLK2 podlaczenia.jpg (Rozmiar: 146.01 KB / Pobrań: 1460)
.jpg   Przekaźniki sterowanie.jpg (Rozmiar: 96.11 KB / Pobrań: 1307)
Wydrukuj tę wiadomość

  define EVNT1-8 (ON/OFF)
Napisane przez: kollnjak - 03-18-2019, 12:33 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (2)

hi,

I would need to define the virtual output (EVNT1-8) after turning ON/restart LK3. (similar to OUT0-5)

Would it be possible to add this?

THX your job

Wydrukuj tę wiadomość

  Wysyłanie maili ze zdarzeń
Napisane przez: rpce - 02-19-2019, 02:16 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Mam skonfigurowane wysyłanie maili na wystąpienie zdarzenia. Dokładnie to aktywację wejścia cyfrowego INPD1. Mam opisane wejście jako Agregat.

Czy da się jakoś zmienić opis maila ?
Bo dostaję tylko
"lan kontroler value=digital1

Event=1 state=0 time 11:59:3
prefix=hb4c8d/d88
"
Co jest zupełnie nieczytelne

A chciałbym coś bardziej czytelnego np. w treści że to od wejścia nazwanego jak u mnie Agregat.

Albo jeszcze lepiej moje własne komunikaty generowane na zdarzenie


Jak to osiągnąć

Rafał

Wydrukuj tę wiadomość

  watchdog -> email
Napisane przez: krzychor - 01-23-2019, 11:44 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

witam,
czy się da i jak sprawić aby watchdog wysyłał email po wystąpieniu braku odpowiedzi z wskazanego hosta oraz po ponownym otrzymaniu odpowiedzi od hosta?
czyli aby przychodziła informacja : host zniknął, host się pojawił

pozdr.
krzychor

Wydrukuj tę wiadomość

  OLED RTC I2C + AM2320
Napisane przez: mionescu - 01-23-2019, 02:03 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (7)

Próbowałem podłączyć czujnik AM2320 na porcie OLED.
Przy wykryciu go nie znajduje.
W szczególności, jeśli podłączę się bezpośrednio do kontrolera Lan Controller v3 - I2C, czujnika AM2320, raportuje prawidłową temperaturę i wilgotność.
Dziękuję,

.png   przez OLED w drugim gnieździe.png (Rozmiar: 61.85 KB / Pobrań: 1555)

.png   bezpośrednio w kontrolerze Lan v3.png (Rozmiar: 61.82 KB / Pobrań: 1541)

Wydrukuj tę wiadomość