| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 716 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 712 Gość(i) Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,507
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 249
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,924
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 465
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 373
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,564
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,605
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,329
|
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,530
|
|
|
| Problem ze stanem wyjść LK |
|
Napisane przez: makijar007 - 05-04-2017, 03:32 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Brak odpowiedzi
|
 |
Witam
Posiadam LK v 2.0 -wersja softu 3.13 . Problem z którym nie mogę sobie poradzić w 2 roku użytkowania dotyczy stanu wyjść . Po włączeniu LK prawie wszystkie wyjścia ustawiają się w stan wysoki ( za wyjątkiem jednego OUT-1 ) Nie pomaga pozostawienie niezaznaczonych pozycji w opcji Relay after start . Wystarczy przejść na chwilkę do innej zakładki i z powrotem powrócić do miejsca gdzie pozostawione były puste pola aby stwierdzić że w okienkach z powrotem pojawiają się ptaszki ustawiające wyjścia w pozycji ON . Nie pomaga restart za pomocą przycisku przywracającego ustawienia początkowe . Zaznaczenia wyjść pozostają w dalszym ciągu na ON i tak jak przed restartem przekażniki włączają się automatycznie przy starcie urządzenia .Nie pomaga również zmiana softu z v 3.13 na v 3.15 .
Pytanie - co można zrobić z tym problemem ? Czy są jakieś inne sposoby aby przekażniki podłączone do wyjść LK nie włączały się podczas startu urządzenia ?
|
|
|
| Avast blokuje LK |
|
Napisane przez: track - 04-26-2017, 01:42 PM - Forum: LanKontroler V3
- Brak odpowiedzi
|
 |
Postanowiłem napisać o pewnej sytuacji, którą zauważyłem. Chodzi o program Avast i blokowanie dostępu do LK2 i LK3 w sieci lokalnej. Po wywołaniu LK pojawia się monit o logowanie, a nastepnie po wpisaniu odpowiednich danych połączenie po kilkunastu sekundach jest zrywane. Sprawa dotyczy LK2 i 3. Po wyłączeniu antywirusa wszystko działa prawidłowo.
Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją?
|
|
|
| Lankontroler V3 |
|
Napisane przez: jkl - 04-25-2017, 05:12 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Nie wiem czy to dobre miejsce na zgłaszanie błędów ale:
Próbowałem aktualizacji firmware za pomocą www. W tej po wpisaniu adresu strony mam tylko:
404: The requested file cannot be found.
ff
Czy jest jakiś sposób na zdalny restart LAN Kontrolera?
|
|
|
| Wind speed sensor |
|
Napisane przez: bszo90 - 04-24-2017, 03:13 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Dzień dobry.
Posiadam Wind Speed Sensor WSS 100/PULSE firmy Navis. Chciałbym go podłączyć do LanController V3.0, lecz nie znam się na automatyce za bardzo. Jak sama nazwa urządzenia wskazuje, chciałbym odczytać prędkość wiatru. W tym celu powinienem go podłączyć do PWM czy może gdzie indziej? I czy w ogóle jest możliwośc odczytu prędkości wiatru w tym urządzeniu?
Z góry dziękuje za pomoc
Bartek
|
|
|
| Czujnik Pt1000 |
|
Napisane przez: bszo90 - 04-24-2017, 12:51 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Dzień dobry.
Mam problem z czujnikiem Pt1000 podłączonym do LanKontrolera V3. Po podłączeniu go, na interfasie w Inputs ukazują mi się wartości:
-w pierwszym okienku ok 340 ( jak rozumiem jest to wartość napięcia w mV)
- w drugim okienku ok -200 ( tutaj powinna się ukazywać wartość temperatury)
Czujnik został podłączony zgodnie instrukcją i w oknie Inputs zaznaczono, że to czujnik Pt1000. Została również wprowadzona kalibracja ze względu na długość przewodów. Temperatura w pomieszczeniu wynosi ok 20 stopni Celsjusza.
Czy może mi ktoś pomóc i powiedzieć dlaczego wartości temperatury się nie zgadzają?
Z góry dziękuję za pomoc
Bartek
|
|
|
|