| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 171 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 167 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,507
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 250
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,924
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 465
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 375
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,565
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,605
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,329
|
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,531
|
|
|
| LK3 - przekładniki prądowe |
|
Napisane przez: kolszk - 07-03-2017, 04:52 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Witam wszystkich.
W firmie z którą współpracuje elektryk dostał zadanie by pomierzyć prąd przy liczniku głównym (pewnie będzie obciążenie coś koło 600A).
Kupił urządzenie lumela, oczywiście mi to wogóle nie leży raz ze względu na cene, dwa to ma tylko USB, a rozdzielnia ... delikantnie mówiąc USB nie starczy, trzeba rzeźbić z RS485, to 500zł konwerter dobrej firmy trzeba wydać.
Ale tak sobie pomyślałem, że mógłbym wykorzystać przekładniki prądowe 5A (na szyny) i ich uzwojenie wpiąc na czujnik prądu na LK3.
Który czujnik z obsługiwanych byłby najdokładniejszy? Cała resztę prądu, mocy, powinieniem bez problemu policzyć na lk3 przerabiając trochę www, pytam bardziej od strony elektrycznej.
Obecnie dysponuje lk3 z SCT013, ale wydaje mi się, że do tych 5A na każdej z faz można było by spokojnie kupić w sklepie u Was ACS711ex. Co by było najdokładniejsze?
|
|
|
| CMW55, DHT22 |
|
Napisane przez: oktawian - 07-02-2017, 04:04 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
Nigdzie nie mogę znaleźć info, jak mam podłączyć Czujnik poziomu cieczy CMW55 do lankontrolera, aktualnie używam nowej wersji LK3, ze względu na bardziej rozbudowaną logikę.
Czy można podpiąć stary czujnik DHT22 do LK3 ? przy LK2 działał bez problemu, ale nie wiem czy nie muszę wymienić na AM2320.
Z góry dzięki za pomoc
|
|
|
| Problem z siecią |
|
Napisane przez: grzegorz - 06-26-2017, 05:29 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam, przedstawię swój problem z Lan kontroller 3.
Lan kontroller w normalnym trybie pracy (bez zwartych pinów serwisowych) nie łączy się z komputerem po ethernecie.
Ustawienia karty sieciowej adres: 192.168.1.150, maska 24, brama 192.168.1.100 lub bez bramy. Testowane na jednym komputerze, na dwóch systemach operacyjnych windows 10 i ubuntu 16.04 oraz przez połączenie bezpośrednie i poprzez switch.
W każdym z powyższych przypadków jest brak połączenia (diody przy gniazdku ethernet nie migaja).
Natomiast kiedy zwarłem piny serwisowe, połączenie pojawia się, firmware się wgrywa, lecz po resecie i wyjściu z trybu bootloader w dalszym ciągu urządzenie nie łączy z siecią.
Dodam jeszcze że testowałem dwa najnowsze firmwary, 38b i 37b.
Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
|
|
|
| digital imput IMP1D-IMP4D |
|
Napisane przez: MiD - 06-26-2017, 01:50 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Hi,
I can not get a simple magnetic switch (door open/close) to work on LC3 (1.38b).
It has to be something very simple, but I can not see the clue.
I tried it in a simple configuration: -12V on GND for analog and digital imput and +12 V on INP1D but with no result.
Can someone please give my some information?
Thx!
|
|
|
| Czas załączenia wyjścia |
|
Napisane przez: agrest - 06-18-2017, 10:38 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (13)
|
 |
Witam.
Czy jest możliwość ustawienia, aby wyjście np. OUT2 pozostawało włączone przez określony czas np 180 sekund. Chodzi mi o wyzwolenie czujnikiem ruchu syreny alarmowej na ten właśnie czas. Teraz wyjście jest wyłączane od razu po powrocie czujnika do stanu nieaktywnego.
|
|
|
|