Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,765
» Najnowszy użytkownik: LoganMauger
» Wątków na forum: 1,284
» Postów na forum: 9,062

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 171 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 167 Gość(i)
Applebot, Baidu, Bing, Google

Ostatnie wątki
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,507
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 250
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,924
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 465
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 375
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,565
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,605
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,329
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,531

 
  Sprawdzanie zasilania 230V
Napisane przez: maro22 - 07-09-2017, 12:32 AM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (1)

Jak można w najprostszy sposób sprawdzać zasilanie 230V,
tzn. chciałbym sprawdzać za pomocą NO/NC czy jest 230V,
co musiałbym użyć i jak podłączyć?
podpowiecie?

Wydrukuj tę wiadomość

  LK3 - przekładniki prądowe
Napisane przez: kolszk - 07-03-2017, 04:52 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (3)

Witam wszystkich.

W firmie z którą współpracuje elektryk dostał zadanie by pomierzyć prąd przy liczniku głównym (pewnie będzie obciążenie coś koło 600A).
Kupił urządzenie lumela, oczywiście mi to wogóle nie leży raz ze względu na cene, dwa to ma tylko USB, a rozdzielnia ... delikantnie mówiąc USB nie starczy, trzeba rzeźbić z RS485, to 500zł konwerter dobrej firmy trzeba wydać.

Ale tak sobie pomyślałem, że mógłbym wykorzystać przekładniki prądowe 5A (na szyny) i ich uzwojenie wpiąc na czujnik prądu na LK3.
Który czujnik z obsługiwanych byłby najdokładniejszy? Cała resztę prądu, mocy, powinieniem bez problemu policzyć na lk3 przerabiając trochę www, pytam bardziej od strony elektrycznej.

Obecnie dysponuje lk3 z SCT013, ale wydaje mi się, że do tych 5A na każdej z faz można było by spokojnie kupić w sklepie u Was ACS711ex. Co by było najdokładniejsze?

Wydrukuj tę wiadomość

  CMW55, DHT22
Napisane przez: oktawian - 07-02-2017, 04:04 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Witam,

Nigdzie nie mogę znaleźć info, jak mam podłączyć Czujnik poziomu cieczy CMW55 do lankontrolera, aktualnie używam nowej wersji LK3, ze względu na bardziej rozbudowaną logikę.
Czy można podpiąć stary czujnik DHT22 do LK3 ? przy LK2 działał bez problemu, ale nie wiem czy nie muszę wymienić na AM2320.

Z góry dzięki za pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  Change default IP
Napisane przez: garen - 06-29-2017, 03:30 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

I've just got the LanKontroler V3.
I must be blind, but I cannot find for settings of IP adress etc. of the controller.
Thanx

Wydrukuj tę wiadomość

  LK + Watchdog
Napisane przez: shooter - 06-28-2017, 09:52 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (1)

Zdravím nemáte někdo návod jak vytvořit z LK watchdog pro monitorováni IP popřípadě reset relé děkuji

Wydrukuj tę wiadomość

  Zapojenie czujnikov
Napisane przez: piso1 - 06-28-2017, 12:38 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Brak odpowiedzi

Dobry den nemate niekto schemat zapojenia czujnikov na LK 1.1 sw 3.22 ide o INP6-INP11
Dakujem

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z siecią
Napisane przez: grzegorz - 06-26-2017, 05:29 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Witam, przedstawię swój problem z Lan kontroller 3.

Lan kontroller w normalnym trybie pracy (bez zwartych pinów serwisowych) nie łączy się z komputerem po ethernecie.
Ustawienia karty sieciowej adres: 192.168.1.150, maska 24, brama 192.168.1.100 lub bez bramy. Testowane na jednym komputerze, na dwóch systemach operacyjnych windows 10 i ubuntu 16.04 oraz przez połączenie bezpośrednie i poprzez switch.

W każdym z powyższych przypadków jest brak połączenia (diody przy gniazdku ethernet nie migaja).

Natomiast kiedy zwarłem piny serwisowe, połączenie pojawia się, firmware się wgrywa, lecz po resecie i wyjściu z trybu bootloader w dalszym ciągu urządzenie nie łączy z siecią.

Dodam jeszcze że testowałem dwa najnowsze firmwary, 38b i 37b.

Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość

  digital imput IMP1D-IMP4D
Napisane przez: MiD - 06-26-2017, 01:50 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Hi,

I can not get a simple magnetic switch (door open/close) to work on LC3 (1.38b).
It has to be something very simple, but I can not see the clue.
I tried it in a simple configuration: -12V on GND for analog and digital imput and +12 V on INP1D but with no result.
Can someone please give my some information?

Thx!

Wydrukuj tę wiadomość

  Czas załączenia wyjścia
Napisane przez: agrest - 06-18-2017, 10:38 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (13)

Witam.
Czy jest możliwość ustawienia, aby wyjście np. OUT2 pozostawało włączone przez określony czas np 180 sekund. Chodzi mi o wyzwolenie czujnikiem ruchu syreny alarmowej na ten właśnie czas. Teraz wyjście jest wyłączane od razu po powrocie czujnika do stanu nieaktywnego.

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak dostępu do LK3
Napisane przez: rafal9101 - 06-17-2017, 05:26 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (7)

Witam.

Mam problem z dostaniem sie do nowego LK3. Strona nie chce się załadować, a po ręcznym przerwaniu pokazuje się tylko to co na załączonym screenie. Aktualizować oprogramowanie się udaje, ale nie rozwiązuje to problemu. Przetestowane na różnych komputerach i przeglądarkach.



Załączone pliki
.jpg   lk3.jpg (Rozmiar: 63.85 KB / Pobrań: 3402)
Wydrukuj tę wiadomość