| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 171 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 167 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,507
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 250
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,924
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 465
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 375
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,565
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,605
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,329
|
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,531
|
|
|
| Pomiar energii elektrycznej - jaki impulsator? |
|
Napisane przez: tikky - 08-11-2017, 11:44 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
Obecnie na LK2 mierzę pomiar wody.
Korzystając z nowego LK3 i funkcjonalności 4 liczników, chciałbym dorobić pomiar prądu.
Idealnie dla każdej fazy osobno.
Szukam więc urządzenia, które mogłoby generować impulsy.
Początkowo do testów użyłem: ORNO OR-WE-501
http://orno.pl//t186,1,pl,1-fazowy-wskaz...znej-40a,1
idealny byłby jednak 3-fazowy. Znlazłem np. taki ORNO OR-WE-501 z tym, że na wyjściu mamy tylko jeden wspólny impuls sumarycznie dla 3-faz.
http://orno.pl//t186,1,pl,1-fazowy-wskaz...znej-40a,1
Czy znacie może jakieś urządzenie, które miało by wyjście impulsowe dla 3-faz osobno?
Jeśli nie, pozostanie zamontowanie trzech liczikó jednofazowych, bądź tylko pomiar sumaryczny.
|
|
|
| Do not save the settings |
|
Napisane przez: kollnjak - 08-02-2017, 07:35 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Hi, i have problem with memory LK3...sw -1.40b, hw - 6x DS18, 1x AM2320, and connect 2x input
(I have been following this problem since sw1.38)
After losing power, lk3 forgets the previous setting (input negation, events and scheduler), but the old setting still remembers (sw-1.37 and older) (the image, the position of the input values on the image, the description of the input and the output, the part of the scheduler)
Please, where can the problem be?
thx kollnjak
|
|
|
| Podłączenie nadajnika RF 433 |
|
Napisane przez: track - 08-01-2017, 09:34 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Cześć wszystkim. Zastanawiam się czy ktoś z Was integrował moduł radiowy pracujący na częstotliwości 433Mhz z LK? Wymyśliłem taki scenariusz gdzie przekaźnik LK uruchamia nadajnik RF, ten odbiera sygnał i uruchamia drugi przekaźnik, który załącza jakieś urządzenie. Czy ktoś z Was coś takiego zastosował w swoich projektach?
|
|
|
| SNMP Trap w zdarzeniach |
|
Napisane przez: osiek - 07-27-2017, 04:22 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (5)
|
 |
Witam,
Mam Lan Kontroler V3 z wgranym fm. 1.38b.
Dodałem zdarzenie, które w zależności od stanu INP1D wysyła SNMP trapa.
Chcę wykorzystać Naemon by monitorować kontroler.
Potrzebuję znać OID stworzonego Trapa, by serwer mógł go odebrać.
Mogę prosić o podanie OID lub MIB trapa utworzonego w zakładce /Zdarzenia?
Pozdrawiam
|
|
|
| Współpraca z sonometrem |
|
Napisane przez: kakakakaak - 07-19-2017, 12:44 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
piszę z prośbą o konsultację w sprawie współpracy urządzenia LAN Kontroler V3.0 z miernikiem(sonometrem DT8852) z gniazdem wyjściowym Jack 3.5mm o charakterystyce AC: 1Vrms/100Ω lub DC: 10mV/dB/1kΩ (http://allegro.pl/miernik-halasu-sonomet...44995.html). Czy jest to możliwe? Chodzi o odczyt poziomu dźwięku oraz transmisję przez łącze Ethernetowe do komputera docelowego w czasie rzeczywistym.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
|
|
|
| Felerny egzemplarz ? |
|
Napisane przez: krzychoo - 07-12-2017, 11:53 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam.
B. proszę o pomoc.
Egzemplarz LK3 który nabyłem niedawno, okazał się ( chyba ) felerny. Wszystko zaczęło się w momencie gdy podłączyłem 4 czujniki DS18b20. Kontroler przestał zapisywać zmiany ustawień. Po prostu nie można było niczego trwale zmienić . Pomyślałem zrobię mu sprzętowy reset i powinien zacząć normalnie gadać. Sam reset, a mówiąc dokładnie jego efekt też był dziwny : nie był moim zdaniem całkowity. Po prostu myślałem że po resecie wszystko będzie jak przy pierwszym włączeniu (tak przynajmniej jest w lk1.2) a w tym przypadku część wpisów z starych ustawień zostaje.
Tak czy owak , na tą chwilę mam tak : Kontroler niby działa, lecz zupełnie nie działa moduł pomiaru temperatury ( 1 czujnik jeszcze działa ,problemy pojawiają się przy 2 i więcej.
No i najważniejsze – zupełnie nie działa moduł MQTT (a na nim mi głównie zależy).
Nie działa bo nie można niczego sensownie ustawić i zapisać w ustawieniach.
Pomyślałem wgram ostatni firmwer (1.38b ) może to coś pomoże , ale też bez zmian.
No więc zgłaszam się na forum z zapytaniem : czy jest jakaś metoda/sposób aby mojego LK3 doprowadzić do stanu używalności czy też nie oglądać się i zgłosić reklamację do sprzedawcy ?
|
|
|
|