Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,765
» Najnowszy użytkownik: LoganMauger
» Wątków na forum: 1,284
» Postów na forum: 9,062

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 716 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 712 Gość(i)
Baidu, Bing, Google, Yandex

Ostatnie wątki
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,507
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 249
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,924
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 465
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 373
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,564
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,605
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,329
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,530

 
  MQTT settings problem
Napisane przez: Stufi - 06-15-2017, 04:28 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (3)

Hi, there is something wrong with mqtt settings. When reload the settings, fills with invalid data.
Can you chet it? I tries with 3 different firmware. Thanks



Załączone pliki
.jpg   Saved.jpg (Rozmiar: 46.95 KB / Pobrań: 2823)
.jpg   AfterResart.jpg (Rozmiar: 46.68 KB / Pobrań: 2827)
Wydrukuj tę wiadomość

  Email subject for events
Napisane przez: garen - 06-09-2017, 11:42 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (3)

Hello,

1.
I would like to buy V3 and need to know if it´s possible to set different email notification (subject and body) for each event.
In V2 there is a text for each event. I have to recognise which event it is when I receive the email.

2.
Which temperature sensor do you recommend? Does the AM2320 works great or do you recommend something like PT1000 instead?

Thank you.

Wydrukuj tę wiadomość

  Software development - hysteresis suggestion
Napisane przez: ionut - 06-05-2017, 01:26 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Hi,

For future software deployments: it would be helpful to replace hysteresis (by choice) with ON value and OFF value. This could add more functionalities to the V3 controller.

For example I tried to start a solar panel when current is for instance

Wydrukuj tę wiadomość

  Nierozponana wersja 1.37 pod Windows 7
Napisane przez: mirekb - 06-04-2017, 10:38 PM - Forum: GSM kontroler GSM - Odpowiedzi (1)

Witam!

Zakupiłem GSM kontroler v3, wersja softoware 1.37 na botland.pl
Zainstalowałem Virtual Comport Driver w wersji 1.4.0 na MS Windows 7 64bit.
Po podłączeniu płytki kablem USB do komputera - dostaje błąd: Unknown USB Device. W Menadzer Urzadzen - nie widać wirtualnego portu. Samo urzadzenie działa prawidłowo, bo reaguje na kody SMS.

Proszę o pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  LAN v3 not working after latest upgrade
Napisane przez: ionut - 06-03-2017, 09:47 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Hi,

I tried to install the latest upgrade to my LAN v3 controller, firmware 1.37b right from the control menu of the device. After I pressed "upload file" it showed the message "404 file cannot be found" and I could not log to it ever since.

I tried to upgrade the firmware also by shorting the service pins procedure, but the tftpd appears not to be able to do anything. When connected directly to the computer via ethernet cable I cannot ping the device, although if I connect it to the local router network I can ping it - but still unable to access it.

Is there any way to solve this issues?

Thank you in advance!

Wydrukuj tę wiadomość

  aplikacja iOS Tiny Lan Controller
Napisane przez: Marecki - 05-28-2017, 05:26 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (2)

WItam wszystkich,
Jestem nowy i zaczynam przygodę z LK3. Po aktualizacji firmware do 1.37b pobrałem z APP Store aplikację LAN CONTROLLER 2.0.32.
Nie mogę jednak nawiązać połaczenia z LK3. Po konfiguracji nowego LK klikam, przez sekundę pojawia się okno łączenia i aplikacja zamyka się.
Jeśli gdzieś ten problem był opisywany proszę o wsparcie. Zagłębiam się w temat, ale na początku trochę czlowiek błądzi zanim oganie wszystkie tajemnice.

Wydrukuj tę wiadomość

  problem with scheduler
Napisane przez: kollnjak - 05-21-2017, 09:21 PM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Hi,
I have a problem with scheduler ..

1) Set the start time for EVNT1
2) Set stop time for EVNT1
3) after 30s scheduler has not defined output (EVNT1)


I am doing something wrong? Does anyone have a problem?



Załączone pliki
.jpg   EVNT mistake.jpg (Rozmiar: 96.24 KB / Pobrań: 1417)
Wydrukuj tę wiadomość

  domoticz
Napisane przez: woodz - 05-17-2017, 01:42 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Odpowiedzi (10)

Witam
Czy lk gada już z domoticzem?
Odczyt z czujników, sterowanie wyjściami mam opanowane do pełni szczęścia brakuje obsługi wejść.

pzdr Łukasz

Wydrukuj tę wiadomość

  Nie mozna sie wbic na www
Napisane przez: cinek111 - 05-13-2017, 01:12 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (4)

Witam mam dziwny problem, jezeli w zlym dziale prosze o przeniesienie.
Mam kilka lan controlerow w sieci i jeden na stole, zauwazylem ostatnio ze nie moge sie wbic na nie na www, tzn wyskakuje okno logowania wpisze co trzeba i tyle nic sie wiecej nie dzieje, z tym na stole jest dokladnie to samo, pingi ida ale nie da sie zalogowac ani zaktualizowac przez pump kin, te co pilnuja w sieci chyba dzialaja tzn resetuja jezeli host nie odpowiada, czy jest mozliwe zeby kilka sztuk uszkodzilo sie tak samo?

Wydrukuj tę wiadomość

  Sterowanie skrypt android
Napisane przez: system2002 - 05-06-2017, 04:11 PM - Forum: LanKontroler V3 - Brak odpowiedzi

Jak zrobić prosty skrypt na androida, żeby naciśnięciem jednej ikony uruchomić przekaźnik
np. 192.168.1.100/outs.cgi?out=0
bo aplikacja wywala błędy nie idzie nic zrobićSad

Wydrukuj tę wiadomość