| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 732 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 728 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,506
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 249
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,924
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 464
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 372
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,564
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,605
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,328
|
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,530
|
|
|
| Connecting LCD to LK3 using UART |
|
Napisane przez: ghorvat - 03-10-2017, 02:23 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (7)
|
 |
Hello everyone! My name is Goran and I am new to the forum!
I would like to know would it be possible to connect an LCD display to LK3 ?
I see that the LCD is not included in the accessories, but I would like to know would it be possible to connect an LCD using the UART present on the LK3? In this case, I would program a micro controller to talk to the LK using UART, and display the parameters such as IP address, input values etc. on the display.
My question is: what parameters could be accesses using the UART on the LK3? The manual only states "console preview"?
Thanks!
|
|
|
| problem zobrazení |
|
Napisane przez: kollnjak - 03-07-2017, 07:32 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (3)
|
 |
1. po nastaveni jakýchkoliv hodnot (config,time,...) se tyto nezobrazují
2. vybraný obraz pozadí po nahrání se nezobrazí při novém připojení
3. jak se nastaví diff dvou teplot
Děkuji za radu kollnjak.
|
|
|
| Pomiar temperatur z powiadomieniami |
|
Napisane przez: NeptunDB - 02-27-2017, 09:52 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam
Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum to Witam wszystkich bardzo serdecznie!!
OK do rzeczy
Czy istnieje możliwość skonfigurowania GSM Kontrolera v3 tak by przy spadku temperatury poniżej jakiegoś progu wysyłał SMS-a z ostrzeżeniem i analogicznie przy przekroczeniu zadanej temp. wysyłał inne ostrzeżenie?? Chodzi mi przede wszystkim o czujniki 1-wire
Czyli czujnik nr 1 ustawiamy progi UL-35st, L-40st, H-45st, UH-75st i jak będzie temp75 wyśle info Awaria!! temp czujnika nr 1 krytycznie wysoka. Da się tak czy nie bardzo
Potrzebuje u klienta w dwóch miejscach tego typu rozwiązanie z 4-ma czujnikami każdy czujnik minimum dwa progi LOW i HIGH choć lepiej byłoby gdyby były po cztery progi Ultra LOW, LOW, HIGH i Ultra High
Z góry dziękuje za odp
Marcin S
|
|
|
| Sterowanie bramą - centralka FAAC |
|
Napisane przez: track - 02-27-2017, 06:28 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (16)
|
 |
Szanowni grupowicze - nie bardzo wiem gdzie zadać to pytanie, więc piszę tutaj. Jeśli źle trafiłem z miejsce poprawcię proszę.
Sprawa jest następująca. Chciałbym zaciągnąć LK3 do większej pracy niż teraz (zbieranie temperatury z czyjników). Chodzi mi o zastosowanie kontrolera do sterowania centralką FAAC do bramy dwuskrzydłowej. Nie mam koncepcji jak ogarnąć temat. Znalazłem moduły nadajnika i odbiornika działające na częstotliwości 433MHZ (taka sama jak pilot). Kombinowałem żeby podawać napięcie na nadajniku poprzez przekaźnik. Pytanie czy ma to sens. Może ktoś z was zmagał się z takim problemem i podzieli się radą.
|
|
|
| LAK V3 praca niestabilna. |
|
Napisane przez: Krakus - 02-27-2017, 12:15 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (17)
|
 |
Witam wszystkich na forum.
Posiadam dwa kontrolery LAK v2 praca stabilna mogę się zalogować do ustawień bez problemów, natomiast LAK v3 to różnie z tym bywa.
Jak ma ochotę to go znajdzie w sieci a drugim razem nic LAK nie odpowiada. Czy to taka himera tego modelu czy ja coś nabroiłem?.
Windows 7, adres LAK 2 192.168.1.100 a LAK 3 192.168.1.200.
Co jest z tym logowaniem do LAK v3?
|
|
|
| 13 digits number |
|
Napisane przez: ochyst - 02-26-2017, 10:37 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Brak odpowiedzi
|
 |
Hello,
we have an 13 digits number in CZE, and its seems can't be recognized by number function. Call is recognized by modem, but relay output has no reaction. So, have I any configuration error, or this is a bug?
Kod: GSMv3
modul start
no respond from modem
no respond from modem
no respond from modem
no respond from modem
respond ok :-)
1234
code ok, logged in
network register ok
debugmodem=1
set ok
number=1:555112255
set ok
call=reboot=1,t2
set ok
--
RING
+CLIP: "+420555112255",145,"",,"",0
--
OK
--
OK
outs
outs=0,0,0,0,0
call=on=1
set ok
--
RING
+CLIP: "+420555112255",145,"",,"",0
--
OK
--
OK
outs
outs=0,0,0,0,0
number?1
number=1:555112255
|
|
|
| 13 digits number |
|
Napisane przez: ochyst - 02-26-2017, 10:35 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Brak odpowiedzi
|
 |
Hello,
we have an 13 digits number in CZE, and its seems can't be recognized by number function. Call is recognized by modem, but relay output has no reaction. So, have I any configuration error, or this is a bug?
Kod: GSMv3
modul start
no respond from modem
no respond from modem
no respond from modem
no respond from modem
respond ok :-)
1234
code ok, logged in
network register ok
debugmodem=1
set ok
number=1:555112255
set ok
call=reboot=1,t2
set ok
--
RING
+CLIP: "+420555112255",145,"",,"",0
--
OK
--
OK
outs
outs=0,0,0,0,0
call=on=1
set ok
--
RING
+CLIP: "+420555112255",145,"",,"",0
--
OK
--
OK
outs
outs=0,0,0,0,0
number?1
number=1:555112255
|
|
|
| LAN Controler V3 does not work. |
|
Napisane przez: bahos73 - 02-22-2017, 03:04 PM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Hello,
I bought Lan Controller V3. After turning on everything worked OK, but after setting the remote management over mqtt.ats.pl device has been restarted and no longer works. I am trying to connect over www (192.168.1.100) and failed. Instead of the web interface to see the report, 404: The requested file cannot be found. Please do you have any recomandation how to fix the problem? I already tried to full resset but unsuccessfuly.
Thank you for any help.
|
|
|
|