| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 358 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 354 Gość(i) Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 219
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,476
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 225
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 169
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,865
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 441
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 331
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,546
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,571
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,307
|
|
|
| email z INP1 |
|
Napisane przez: gpd - 07-01-2014, 11:15 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam, pod INP1 podłączyłem fotorezystor i zrobiłem z tego automat zmierzchowy, wysłanie email-a mam ustawione przy 0,50 V, ale napięcie spadając wraz ze spadkiem oświetlenia troszkę pływa (0,48 - 0,51), zanim spadnie poniżej 0,50 V na stałe to wysyła mi po kilka maili.
Co można z tym zrobić?
|
|
|
| Pobieranie przez LK skryptu z serwera |
|
Napisane przez: iwi - 06-23-2014, 05:15 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Witajcie.
Jak zapewne się orientujecie przy sieciach GSM jest blokada na ruch przychodzący z zewnątrz.
Chciałem wykorzystać LK do sterowania paroma rzeczami na odległość. I taki pomysł
Czy jest możliwe, żeby LK co określony czas wysyłał zapytanie do jakiegoś pliku skryptu umieszczonego na serwerze i odczytywał jego zawartość i potem wykonywał go?
np plik skrypt.txt umieszczony na serwerze ftp czy stronie www
Kod: OUT0=ON
OUT1=ON
OUT2=OFF
OUT3=OFF
OUT4=ON
i teraz wystarczy że wyedytujemy ten plik i zmienimy z OFF na ON (lub odwrotnie) i po jakimś czasie LK zmieni parametry na wyjściu?
|
|
|
| LK v2.0 - problem z wysyłaniem danych na thingspeak |
|
Napisane przez: aruro - 06-23-2014, 03:18 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (20)
|
 |
Witam.
LK wersja HW:2.0 SW:3.03.
Rozpracowuję możliwości świeżo nabytego LK2 i napotkałem na problem z wysyłaniem danych na serwer thingspeak (nic nie wyświetla w "channels"). Chcę wysłać cokolwiek, próbowałem ze zmienną np: #16 jak i stałą np: 32.5 , nic nie pokazuje w "channels".
Może coś przeoczyłem?
Konfiguracja internetu:
- Internet na Blueconnect z T-mobile
- "test e-mal send" działa błyskawicznie na porcie 587
- zdalny podgląd do komputera w sieci z LK przez TeamViewer na porcie 80 też działa
- na routerze na tym ip LK jest ustawiona opcja DMZ (bez firewalla)
Ustawienia w LK HTTP client settings:
- Server adress: api.thingspeak.com Port:80 time: 10
- Remote url: GET /update?key=V1AJ11SVNWQ67E4W&field1=32.5
- Auto send - true
(LK zapisywany i resetowany wielokrotnie, sprawdzone spacje i błędy składni)
Ustawienie na thingspeak:
- utworzone konto
- utworzony kanał z aktywnym polem "field1"
- api key biorę z "Write Api key" wygenerowanym w tym kanale (generowałem ponownie, bez zmiany)
- coś jeszcze potrzeba by generować wykres na tym serwerze?
Jak stwierdzić czy błąd leży po stronie LK czy thingspeak ?
Jak sprawdzić czy LK cokolwiek wysyła?
|
|
|
| SNMP Trap |
|
Napisane przez: vantomas - 06-23-2014, 02:02 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Hello,
i have problem with SNMP traps on LAN Kontroler, SNMP traps are not sent from device when state of input changed.
Can you tell me how can I get SNMP traps from kontroler, when input change?
I also try use Wireshark on network with LAN Kontroler and even any packets with SNMP are not send to network, so it's looks like that device send nothing.
|
|
|
|