| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 169 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 165 Gość(i) Baidu, Bing, Google, Yandex
|
| Ostatnie wątki |
The Strange Comfort of Re...
Forum: LanKontroler V4
Ostatni post: Carrero436
06-13-2026, 07:44 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 239
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,497
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 235
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,910
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 455
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 352
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,554
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,593
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,323
|
|
|
| Differential temp and antifreeze system |
|
Napisane przez: pras - 11-02-2015, 06:01 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Hi.
I have two temp sensors. I configure without problem the differential part and everything works ok. When the difference is above 4 degrees Celsius the Relay is changing state (pump is on), else the relay is open (pump is off).
I want to configure also the 7 input (temperature sensor) for antifreeze. When the Temperature is 1 Degree Celsius the Relay must change state (pump on), else the relay is off (pump off).
Can I do that and how? Please help.
Christos
|
|
|
| HW:2.0 SW:3.13 wartości w snmp |
|
Napisane przez: samul - 10-29-2015, 04:21 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Witam,
mam problem który za bardzo nie wiem jak ogarnąć, mam dwa kontrolery w różnych wersjach sprzętowych i programowych. I inaczej wyświetlają dane:
HW:1.1 SW:3.22
snmpwalk -v2c -c read X.X.X.X SNMPv2-SMI::enterprises.17095
SNMPv2-SMI::enterprises.17095.4.1.0 = STRING: "28.2"
SNMPv2-SMI::enterprises.17095.4.2.0 = STRING: "17.9"
HW:2.0 SW:3.13
snmpwalk -v2c -c read X.X.X.X SNMPv2-SMI::enterprises.17095
SNMPv2-SMI::enterprises.17095.4.1.0 = INTEGER: 275
SNMPv2-SMI::enterprises.17095.4.2.0 = INTEGER: 182
W starszym kontrolerze wartości są w formie stringów, w nowszym liczbą całkowitą, a przecinek by się jednak przydał bo wartość 275 to może być i 2.75 i 27.5. Nie znalazłem rozwiązania więc rozpoczynam nowy wątek. Czy można to rozwiązać poprzez konfigurację kontrolera/inną wersję softu/inny sposób?
|
|
|
| Pomiar prądu 220V - jak zrobić? |
|
Napisane przez: zlp - 10-28-2015, 03:04 AM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Odpowiedzi (4)
|
 |
Chcę robić pomiar natężenia prądu 220V w pompie 1,1kW. Kupiłem w tym celu ACS711ex 15A. Tylko co z tym teraz zrobić?
Niepodłączone wejście Inp4 pokazuje dziwne wskazania wahające się od 4 do 8A, Inp5 2,5-3,5V to jeden problem. Drugi to, że pod ACS711ex można podłączyć tylko do 100V.
Pompa podczas pracy bierze określony prąd, powiedzmy 5A. Planuję ją zabezpieczyć przed suchobiegiem, czyli jak będzie brała tylko 2A to ma się wyłączyć na powiedzmy 15 minut, jeśli weźmie 8A to również chce ją wyłączyć na podobny czas. Po za tym czas pracy przy prądzie 5A pozwoli mi określić wydajność źródła. Z ustawieniami będą się gryzł później, na razie chcę zrobić dobry pomiar prądu, a nie wiem jak.
Czy możecie mi elektronicznemu laikowi zaproponować jakieś sensowne rozwiązanie?
|
|
|
| Zapisywanie danych na lokalnym serwerze |
|
Napisane przez: doki - 10-22-2015, 10:09 AM - Forum: Programy i Serwery
- Odpowiedzi (7)
|
 |
Witam,
mam następujące pytanie,
jak najłatwiej zapisać dane z czujników na lokalnym serwerze do pliku txt?
Jakie wymagania są po stronie serwera.
Domyślam się że można to zrobić http client setings i wtedy po stronie serwera potrzebny jest serwer www i php? Ale nie wiem czy to jest najprostszy sposób.
są jeszcze jakieś inne sposoby?
Może odpytywanie LK/st0.xml?
|
|
|
|