| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 1995 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 1991 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,501
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 238
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,912
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 459
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 363
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,558
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,597
|
Jak szybko tłumaczyć poje...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:24 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,325
|
Dostęp do LK zza maskarad...
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,524
|
|
|
| Przyklad obrobki XMLa |
|
Napisane przez: levykrak - 12-29-2015, 03:48 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Odpowiedzi (7)
|
 |
Jako, ze swieta i troche wolnego czasu wygospodarowalem pozwolilem machnac sobie podglad dla swojego kontrolera uzywajac jedynie plik XML.
Nie wszyscy maja ta mozliwosc i maja swoj serwer z dostepem do konsoli. Co 2 minuty na serwerze zapisywany jest plik st0.xml z lankontrolera i umieszczany razem z naglowkami do odczytywania pliku XLS ze stylami.
http://levy.v1.pl/domek/domek.xml
Jesli ktos bedzie zainteresowany moge udostepnic pliki i pomoc
|
|
|
| Załączanie czasowe wyjścia OUT |
|
Napisane przez: zlp - 12-18-2015, 07:43 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników.
- Brak odpowiedzi
|
 |
Witam.
Pod INP1D mam podpięty czujnik zalania, który w momencie kontaktu z wodą uruchamia OUT0.
Czy jest możliwe aby skonfigurować kontroler tak, aby po wyłączeniu OUT0 ponowne włączenie nastąpiło najwcześniej po określonej liczbie minut, np. 60?
|
|
|
| gsm v3 załączenie warunkowe |
|
Napisane przez: net - 12-18-2015, 02:22 PM - Forum: GSM kontroler GSM
- Brak odpowiedzi
|
 |
Czy da się w kontrolerze GSM v3 załączyć warunkowo wyjście out z napięciem np. on=1 po załączeniu impulsu na INP1D? Jeśli tak to czy da się to zrobić poprzez zadany czas tak jest w przypadku reboot?
Pozdrawiam
|
|
|
| termometry 18B20 |
|
Napisane przez: adamgoo - 12-15-2015, 07:09 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Brak odpowiedzi
|
 |
Podłączyłem 6 szt termometrów 18B20 i wszystko działa ok, ale zaraz po tym podłączyłem inna parę 6 termometrów 18B20 pod ten sam LK 2.0 3.13 i nie widzi drugiej grupy termometrów - restart nic nie daje, co można zrobić?
|
|
|
| Rozdzielczość pomiaru temperatury-do producenta |
|
Napisane przez: przegab - 12-05-2015, 05:02 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
- Brak odpowiedzi
|
 |
Czy jest możliwość zwiększenia w przyszłych wersjach softu rozdzielczości odczytu choć jednego z czujników temperatury, np dla PT1000?
Zaznaczam, że nie chodzi mi o dokładność pomiaru a jedynie o rozdzielczość do setnych stC.
Rozważam użycie LK w procesie, gdzie zachodzi potrzeba śledzenia zmian temperatury (kierunek) na 2 miejscu po przecinku.
pozdrawiam
przegab
|
|
|
|