Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,766
» Najnowszy użytkownik: vanantaragrejblr
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 62 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 59 Gość(i)
Baidu, Bing, Google

Ostatnie wątki
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
Dzisiaj, 08:51 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 36
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,517
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 273
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,933
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 481
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 406
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,590
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,623

 
  bląd zapisu czasu do rtc po 20
Napisane przez: sl500 - 04-27-2020, 11:31 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Brak odpowiedzi

próbując zapisać czas do układu rtc np 21:.... albo 22:....   zapisuje się jako godzina np 1:.... albo 2:....   Gdzieś gubi pierwszą cyfrę albo sobie coś źle dodaje, ewentualnie źle odczytuje z dsa czas po 20.

Wydrukuj tę wiadomość

  lk3.5 ilość zdarzeń
Napisane przez: sl500 - 04-17-2020, 09:25 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Brak odpowiedzi

Ile można zaprogramować zdarzeń w tablicy, i ile można wykorzystać wyjść wirtualnych ?

Druga sprawa czy można by sterować Lk takim elektrozaworem wifi: https://allegro.pl/oferta/kontroler-zawo...bi_m=reco&  na podobnej zasadzie jak przekaźnik SONOFF ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Watchdog on event
Napisane przez: venki - 04-09-2020, 04:29 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Brak odpowiedzi

Hi,
is there any way you can configure to change state of output when input is lower than some value after some time..

Example if Input1 becomes lower than 10V, wait for 24 hours and then put Out2 to state 1
If Input1 in meanwhile goes above 10V, reset timer and keep Out2 state as it is.

Thanks!!

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy to złe podłączenie. Ale działa
Napisane przez: marcinb - 04-05-2020, 02:36 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (7)

Cześć.

Chciałem trochęzmodyfikować moje podłączenia do LK3 i sięnatknołem na taki problem.
Mam LK3 + nakładka GSM + dodatkowe przekaźniki.

Przekaźniki są podłączone do nakładki GSM łądnym kabelkiem. Tylko zauważyłem jeden problem.
Przekaźniki podłącozne są do nakłądki GSM do portu IDC10-1. A z opisu wynika że to trochę inne wyjścia niż OUT.

Wszystko działa poprawnie. Czy ktoś mi to wytłumaczy ?? Bo potrzebuję INPA5 i INPA6. I mam dylemat Smile

BTW.
Czy z tych dodatkowych przekaźników mogę gdzieś "bezproblemowo" wyciągnąć INPA5 i 6. Czy muszę ciąć kabelki albo lutować Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z czujnikami temp DS18b20
Napisane przez: anders - 03-28-2020, 07:11 PM - Forum: Problemy z oprogramowaniem i sprzętem - Odpowiedzi (4)

Witam mam problem z czujnikami DS18b20 podłączonymi LK2.5 . Czujniki działają kilka godzin nieraz 2 dni i przestają działać . Pomaga odłączenie i ponowne podłączenie. W czym tkwi problem ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z połączeniem
Napisane przez: Grzest - 03-27-2020, 02:19 PM - Forum: Problemy z oprogramowaniem i sprzętem - Odpowiedzi (9)

Witam 
Nowe urządzenie - brak możliwości połączenia ze stroną 192.168.4.1.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z połączeniem
Napisane przez: Grzest - 03-27-2020, 01:02 PM - Forum: Problemy z oprogramowaniem i sprzętem - Brak odpowiedzi

Witam 
Nowe urządzenie - brak możliwości połączenia ze stroną 192.168.4.1.

Wydrukuj tę wiadomość

  Brama i LK3
Napisane przez: marcinb - 03-22-2020, 10:22 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

Witam,
Mam bramę dwuskrzydłową która jest sterowana z LK3, wszystko działa OK tylko chciałem trochęto rozbudować.

Potrzebował bym wyłącznika krańcowego zewnętrznego aby podpiąć go do LK i aby sterował oświetleniem po otwarciu bramy wjazdowej i potem aby otwierał bramę garażową o zapalał światło. Natępnie po 10 minutach zamykał bramy i wyłączał światło.

Problem jest w tym że nie bardzo wiem gdzie zamontować krancówkę i jaką i nadmienię że do LK3 będzie około 35 metrów.

Chyba że ktoś ma inne fajne rozwiązanie i może się nim podzielić, będę wdzięczny za pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  PID z ograniczonym wypełnieniem PWM
Napisane przez: Trigel - 03-17-2020, 09:47 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

Czy jest możliwe aby ograniczać zakres wypełnienia PWM w PID, albo najlepiej żeby pracował w konkretnym zakresie ?
Chciałbym sterować przepustnicą powietrza (serwo) zależnie od odczytu temperatury (DS). Czyli zamiast 0~100% oczekiwałbym 3~12%.

HW 3.7, SW 1.20

Wydrukuj tę wiadomość

  Używanie C # z Windows Forms
Napisane przez: Blackjackal - 03-16-2020, 12:41 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (1)

Witam,

Jak mogę zobaczyć wartość kontrolera Tiny out0? Mam projekt i muszę zobaczyć wartość output0. Zrobię wartość zamkniętą, jeśli jest otwarta, lub sprawię, że będzie otwarta, jeśli jest zamknięta.

Wydrukuj tę wiadomość