| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 62 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 59 Gość(i) Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
Dzisiaj, 08:51 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 36
|
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,517
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 273
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,933
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 481
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 406
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,590
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,623
|
|
|
| bląd zapisu czasu do rtc po 20 |
|
Napisane przez: sl500 - 04-27-2020, 11:31 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Brak odpowiedzi
|
 |
próbując zapisać czas do układu rtc np 21:.... albo 22:.... zapisuje się jako godzina np 1:.... albo 2:.... Gdzieś gubi pierwszą cyfrę albo sobie coś źle dodaje, ewentualnie źle odczytuje z dsa czas po 20.
|
|
|
| Watchdog on event |
|
Napisane przez: venki - 04-09-2020, 04:29 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Brak odpowiedzi
|
 |
Hi,
is there any way you can configure to change state of output when input is lower than some value after some time..
Example if Input1 becomes lower than 10V, wait for 24 hours and then put Out2 to state 1
If Input1 in meanwhile goes above 10V, reset timer and keep Out2 state as it is.
Thanks!!
|
|
|
| Brama i LK3 |
|
Napisane przez: marcinb - 03-22-2020, 10:22 AM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
Mam bramę dwuskrzydłową która jest sterowana z LK3, wszystko działa OK tylko chciałem trochęto rozbudować.
Potrzebował bym wyłącznika krańcowego zewnętrznego aby podpiąć go do LK i aby sterował oświetleniem po otwarciu bramy wjazdowej i potem aby otwierał bramę garażową o zapalał światło. Natępnie po 10 minutach zamykał bramy i wyłączał światło.
Problem jest w tym że nie bardzo wiem gdzie zamontować krancówkę i jaką i nadmienię że do LK3 będzie około 35 metrów.
Chyba że ktoś ma inne fajne rozwiązanie i może się nim podzielić, będę wdzięczny za pomoc.
|
|
|
| PID z ograniczonym wypełnieniem PWM |
|
Napisane przez: Trigel - 03-17-2020, 09:47 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Czy jest możliwe aby ograniczać zakres wypełnienia PWM w PID, albo najlepiej żeby pracował w konkretnym zakresie ?
Chciałbym sterować przepustnicą powietrza (serwo) zależnie od odczytu temperatury (DS). Czyli zamiast 0~100% oczekiwałbym 3~12%.
HW 3.7, SW 1.20
|
|
|
| Używanie C # z Windows Forms |
|
Napisane przez: Blackjackal - 03-16-2020, 12:41 AM - Forum: LanKontroler V3
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
Jak mogę zobaczyć wartość kontrolera Tiny out0? Mam projekt i muszę zobaczyć wartość output0. Zrobię wartość zamkniętą, jeśli jest otwarta, lub sprawię, że będzie otwarta, jeśli jest zamknięta.
|
|
|
|