Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,766
» Najnowszy użytkownik: vanantaragrejblr
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 62 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 59 Gość(i)
Baidu, Bing, Google

Ostatnie wątki
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
Dzisiaj, 08:51 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 36
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,517
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 273
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,933
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 481
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 406
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,590
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,623

 
  Fotowoltaika
Napisane przez: marcinb - 06-28-2020, 12:42 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

Witam,
Czy w jakiś sensowny sposób można podpiąć licznik dwukierunkowy który daje PGE do Lan Kontrolera ??
Czy trzeba kombinować z innymi ??

Wydrukuj tę wiadomość

Exclamation Problem z POE w 4F1G
Napisane przez: tgorski.it - 06-26-2020, 06:29 PM - Forum: Problemy z oprogramowaniem i sprzętem - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry.
Mam problem z POE w 4F1G. wyłączam zasilanie w porcie numer 2 a pomimo to urządzenie do niego podłączone jest nadal zasilane. Nawet po resecie.
   
Ps. 
Niestety w tej chwili switch jest prawie 400 km ode mnie i na razie nie mam możliwości zresetowania go ręcznie.

Wydrukuj tę wiadomość

  MQTT - GSM/GPRS ?
Napisane przez: hetifi - 06-13-2020, 11:33 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

Hi

I just tried Lan Controller with GSM shield and i can send temperature to thinkspeak thru GSM.

Is it possible make MQTT connection thru GSM/GPRS ? At least mqtt.ats.pl/

Wydrukuj tę wiadomość

  Czujnik natężenia prądu L1,L2,L3
Napisane przez: lukasino - 06-09-2020, 10:45 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (25)

Witam,

Potrzebuje monitorować natężenie prądu L1,L2,L3. Najlepiej bezinwazyjny. Najlepiej minimum 30A na jednej fazie. Jaki czujnik będzie pasował?. Chciałbym generować wykres pracy i monitorować moc na każdej fazie. 

pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  DS18B20 wiring for RJ12 / max cable lenght of AM2320
Napisane przez: atosz - 05-25-2020, 10:56 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

Hello,

I have several question regarding sensors and sensor connections.

  1. I would like to connect some DS18B20 to my LanController v3.6 via RJ12 splitter.
    What is the sequence for RJ12?

  2. A question for RJ12 splitter:
    - is it possible to connect more than one AM2320 to LanController via RJ12 splitter?


  3. At the moment i am using one AM2320 but i always need to press "I2C sensor detection" (Inputs menu) for displaying the values, after a few mins or sometime a few hours it does not show automatically any more. Is it possible that the sensor is too far from the LanController? The cable lenght is around 8-10m.

  4. There is a menu called "I2C and 1Wire Sensors". Is there any manual how to use this section?

Thank you!

Wydrukuj tę wiadomość

  Zdarzene
Napisane przez: marcinb - 05-17-2020, 11:02 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (8)

Witajcie,
Mam taki problem, otóż mam OUT1 który ma usatwiony czas powrotu na 1 i otwiera mi bramę wjazdową.

Chciałbym zrobić zdarzenie w Schedulerze aby brama codziennie o 7:00 się otworzyła i o 7:30 zamknęła.

Zrobiłem jak każde inne zdarzenie OUT1 na 1 o 7:00 i co nic Sad Nawet nie pokazuje że status zmienił się z OFF a ON

Wydrukuj tę wiadomość

Tongue Zanik napięcia
Napisane przez: gjwp00 - 05-14-2020, 11:19 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (4)

Witam
Potrzebuję pomocy w złożeniu prostego zestawu, który poinformuje mnie o zaniku napięcia na SMS, ew. później będzie wysyłał info temp i wilgotności.

Wydrukuj tę wiadomość

  Calibration
Napisane przez: venki - 05-13-2020, 10:03 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (1)

When I set up Calibration +100, why I get calibrated +122?
If I try +1000, I get +1225 on results
If I try -1000, I get -1218
Multiplier is 1, range 5V

Wydrukuj tę wiadomość

  MQTT
Napisane przez: rpce - 05-12-2020, 11:03 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (3)

Jak zasterować OUT w LK3 v3.6
mam zalogowanego do mojego MQTT wysyłam komendę
mosquitto_pub -h 127.0.0.1 -t prefix/lk3/out0 -m "1"
widzę w MQTT Explorer że stan idzie od serwera ale lk3 go nie odbiera tylko wysyła co 30 sekund stan bieżący

jak zasterować out1  ?

Wydrukuj tę wiadomość

  LK3.6 Flow meter
Napisane przez: mavar - 05-01-2020, 09:36 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Brak odpowiedzi

Hello

Does anybody have some experience/knowledge how to set up flow meter in LK3.6 v1.24. I try to use this one https://www.ebay.com/itm/G1-Inch-Water-F...3810356160 but I have a problem, how to configure Power and Energy configuration page (see attached detail).

On the left (green box, INPD1) is setting for 1 1/4 inch flow meter and it looks it works

Second box (red one, INPD2) is my attempt to configure 1inch flow meter. It looks, I should set approx 135000 imp/m3 but after some testing I realized, only 2byte int value (65,535) is permited.

Any hints?  Probably I'm completelly wrong ...

Thks



Załączone pliki Miniatury
   
Wydrukuj tę wiadomość