| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 62 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 59 Gość(i) Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
Dzisiaj, 08:51 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 36
|
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,517
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 273
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,933
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 481
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 406
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,590
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,623
|
|
|
| Fotowoltaika |
|
Napisane przez: marcinb - 06-28-2020, 12:42 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Witam,
Czy w jakiś sensowny sposób można podpiąć licznik dwukierunkowy który daje PGE do Lan Kontrolera ??
Czy trzeba kombinować z innymi ??
|
|
|
| MQTT - GSM/GPRS ? |
|
Napisane przez: hetifi - 06-13-2020, 11:33 AM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Hi
I just tried Lan Controller with GSM shield and i can send temperature to thinkspeak thru GSM.
Is it possible make MQTT connection thru GSM/GPRS ? At least mqtt.ats.pl/
|
|
|
| Czujnik natężenia prądu L1,L2,L3 |
|
Napisane przez: lukasino - 06-09-2020, 10:45 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (25)
|
 |
Witam,
Potrzebuje monitorować natężenie prądu L1,L2,L3. Najlepiej bezinwazyjny. Najlepiej minimum 30A na jednej fazie. Jaki czujnik będzie pasował?. Chciałbym generować wykres pracy i monitorować moc na każdej fazie.
pozdrawiam
|
|
|
| DS18B20 wiring for RJ12 / max cable lenght of AM2320 |
|
Napisane przez: atosz - 05-25-2020, 10:56 AM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (1)
|
 |
Hello,
I have several question regarding sensors and sensor connections.
- I would like to connect some DS18B20 to my LanController v3.6 via RJ12 splitter.
What is the sequence for RJ12?
- A question for RJ12 splitter:
- is it possible to connect more than one AM2320 to LanController via RJ12 splitter?
- At the moment i am using one AM2320 but i always need to press "I2C sensor detection" (Inputs menu) for displaying the values, after a few mins or sometime a few hours it does not show automatically any more. Is it possible that the sensor is too far from the LanController? The cable lenght is around 8-10m.
- There is a menu called "I2C and 1Wire Sensors". Is there any manual how to use this section?
Thank you!
|
|
|
| Calibration |
|
Napisane przez: venki - 05-13-2020, 10:03 AM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (1)
|
 |
When I set up Calibration +100, why I get calibrated +122?
If I try +1000, I get +1225 on results
If I try -1000, I get -1218
Multiplier is 1, range 5V
|
|
|
| MQTT |
|
Napisane przez: rpce - 05-12-2020, 11:03 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Jak zasterować OUT w LK3 v3.6
mam zalogowanego do mojego MQTT wysyłam komendę
mosquitto_pub -h 127.0.0.1 -t prefix/lk3/out0 -m "1"
widzę w MQTT Explorer że stan idzie od serwera ale lk3 go nie odbiera tylko wysyła co 30 sekund stan bieżący
jak zasterować out1 ?
|
|
|
|