Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdarzenia - małe update pls
#1
witam...
wielka prośba by do opcji zdarzeń dodać okresowe przełączanie wyjść przekaźników np Pulse_OUT0=1 aktualnie można je zrealizować poprzez http1 /outs.cgi?aout=01 oraz dla negacji zdarzenia Pulse_OUT0=0 aktualnie można je zrealizować poprzez http1 /outs.cgi?aout=00 itd. dla pozostałych wyjść
taki mały dodatek na pewno ułatwi wiele niecodziennych rozwiązań wymagających okresowego przejścia na pracę pulsacyjną wg zadanych czasów.


pozdrawiam...
użytkownik prawie wszystkich wersji LK
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz
#2
dzięki za sugestie, dodamy
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
W zdarzeniach już jest opcja auto_switch_outx, o to chodziło?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#4
Photo 
(11-27-2020, 05:24 PM)wilkxt napisał(a): W zdarzeniach już jest opcja auto_switch_outx, o to chodziło?
ww opcja zmienia stan przekaźnika na przeciwny a mi chodzi o uruchomienie przekaźnika na okresowe przełączanie poprzez zaznaczenie ptaszka jak na rysunku
   
chodzi o chwilowe okresowe przełączanie pompy na prace pulsacyjną - cykliczną wg kryteriów ustawionych w outputs

Przy okazji mam dwa lkv3.7 na sofcie 1.32c i jeden z nich dziwnie się zachowywał przed końcem roku zaczął zmieniać litery w opisach i dodawał dziwne znaczki ale nie byłem w stanie fizycznie do niego zerknąć więc pracował aż padł dostęp do niego z poziomu ww
podczas próby aktualizacji firmware przystawał na chwilę pasek ładowania. exportowane ustawienia zawierały błędy pamięci (szczególnie te ze zdarzeń) czas też drastycznie się spóźniał temp pcb w obudowie ok 40C
Aktualnie jestem już w kraju i będę próbował go postawić może się uda...
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz
#5
Ta opcja robi właśnie to o czym piszesz.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości