Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,766
» Najnowszy użytkownik: vanantaragrejblr
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 127 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 123 Gość(i)
Applebot, Baidu, Bing, Google

Ostatnie wątki
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 7
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 18
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,515
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 269
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 180
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,932
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 477
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 401
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,578
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,619

 
  V2 do sterowania bramy już jest (testy trwają)
Napisane przez: tomekO - 10-17-2011, 03:29 PM - Forum: GSM kontroler GSM - Odpowiedzi (2)

Witam, Jak w temacie, po kilku zmianach w oprogramowaniu (takie były sygnały od klientów) urodziła się wersja do BRAMY. Z funkcjonalności (przynajmniej na razie) zniknęły : pomiar napięcia i sprawdzanie wejść logicznych.
Ale za to baza numerów do autoryzacji zwiększyła się do 200. Coś za coś , potrzebne było więcej miejsca na wpisy.
Myślę że po ogarnięciu wszystkiego na 100% wróci (przynajmniej jedno) obsługa wejść logicznych, będzie to doskonałe narzędzie do kontroli ingerencji w napęd.
:mrgreen:

pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Kontrola zasilania i wykorzystania energii
Napisane przez: tomekO - 10-17-2011, 12:33 PM - Forum: Przykłady zastosowań przez użytkowników. - Brak odpowiedzi

Jak w temacie,
Sam się głowiłem czy da się to zrobić, ale sie udało,
kontroluje przez Inp3 napięcie i Inp5 zasilam urządzenia. pokazuje prąd i całkowite zużycie z Kwh, wejścia logiczne to doskonałe zabezpieczenie prze otwieraniem skrzynki, zamontowałem mikrowyłącznik i jak się otwiera skrzyneczkę to śle email do mnie że coś się dzieje.

Wydrukuj tę wiadomość

  Najnowasze oprogramowanie - wersja 1.23
Napisane przez: tomekO - 10-17-2011, 12:24 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (2)

Najnowsza wersja softu to 1.23, dostępna http://tinycontrol.ats.pl/forum/download...e_1_23.bin

Wydrukuj tę wiadomość