Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PT1000 a duża odleglość
#11
(10-22-2019, 12:04 PM)wilkxt napisał(a): Wiec pt1000 bedzie OK, tylko żeby kabel nie był zbyt cieniutki.
Ok dziękuje, myślałem o przekroju 1.5mm2 na każdą żyłę.
<t></t>
Odpowiedz
#12
Nawet cieńszy może być np 1mm2
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#13
Odświeżę temat.
Czy była by możliwość dołożenia do LK wiekszej ilości czujników DS. Mam 4 pokoje + łazenka i korytarz na górze. To samo na dole + kuchnia, jeszcze strych, piwnica, piec. Przydało by mi się to jakość powiększyć. Chyba że jest jakiś inny pomysł.
Odpowiedz
#14
Wink 
(01-06-2020, 03:25 PM)marcinb napisał(a): Odświeżę temat.
Czy była by możliwość dołożenia do LK wiekszej ilości czujników DS. Mam 4 pokoje + łazenka i korytarz na górze. To samo na dole + kuchnia, jeszcze strych, piwnica, piec. Przydało by mi się to jakość powiększyć. Chyba że jest jakiś inny pomysł.

drugi LK ;-).  A swoją droga to chyba nie potrzebujesz czujnika w każdym pomieszczeniu, ja mam dom z 8 pomieszczeniami i trzy czujniki w sterowniku z pieca do ogrzewania.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#15
Hmm, może i prawda Smile
Odpowiedz
#16
Czy LK3 obsługuje PT1000 3-przewowy ?
Jak się go wtedy podłącza i robi pomiar ?
<t></t>
Odpowiedz
#17
(03-11-2021, 05:19 PM)rpce napisał(a): Czy LK3 obsługuje PT1000 3-przewowy ?
Jak się go wtedy podłącza i robi pomiar ?

https://www.ledats.pl/pl/temperatury/351...ewody.html
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#18
Bardziej mi chodziło o to czy LK3 obsługuje wersję 3 przewodową i czy można wszystko wyklikać. Bo sam pomiar dwóch rezystancji i co mam sam sobie policzyć temperaturę na kartce ?
<t></t>
Odpowiedz
#19
Lk nie mierzy dodatkowej rezystancji, taki czujnik traktowany jest jak 2 przewodowy
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#20
Witajcie,
Podłączyłem właśnie czujnik PT1000 i pokazuje mi -24.20

Co może być nie tak ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości