Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa wersja
#21
tak, beda 'normalne' otowry montażowe i obudowa zaprojektowana pod ta płytkę, co do rj11 to raczej zostanie po staremu
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#22
Czy możecie dokładniej określić kiedy nowa wersja wejdzie do sprzedaży?
Wiem, że po nowym roku, ale zastanawiam się czy czekać na nową wersję czy użyć czegoś innego.
<t></t>
Odpowiedz
#23
irata napisał(a):No czy daloby rade zastapic RS11 np ARK/goldpin? Wkretak zawsze sie znajdzie a z zaciskarka i wtykami jest znacznie gorzej...


Jestem za ustandaryzowaniem wszelkich wyprowadzeń - mam na myśli ograniczenie różnorodności złącz. Dwa standardy to już wiele, a mamy doczynienia z większą liczbą. gniazdo do wtyku 4p4c może i nie jest szczęśliwym rozwiązaniem z tytułu zajmowanego miejsca na PCB, ale rozumiem iż Panowie macie wykonane moduły z jego wykorzystaniem więc się go nie pozbędziecie. Osobiście obstawałbym za zastosowaniem tylko i wyłącznie kołków goldpin do złącz BLD BLS, co wpłynie pozytywnie na koszt produkcji. Pewno i znajdą się zwolennicy złącz śrubowych ARK, którzy nie posiadają zaciskarki do wspomnianych wcześniej złączy pinowych - do których też można bezpośrednio przylutować kable .... Gotowe kabelki z końcówkami są też dostępne w handlu.
<r><SIZE size="85"><s></s>Czyś mędrcem, czy głupcem, natura nad tobą przewagę ma, a po piętach depcze czas. <br/>
Więc nic to, że twe ambicje sięgają gwiazd, gdy zapominasz się cieszyć tym co już masz.<e>
</e></SIZE></r>
Odpowiedz
#24
Ja bym chętnie LC montował u klientów, ale brakuje aplikacji na androida ludzie są wygodni teraz, chcą proste aplikację, "ładne" wizualnie żeby się pochwalić znajomym jak to z telefonu bramę otwierają Big Grin , nawet gdyby były płatne i kosztowały tyle co LC to i jak bym sprzedał Big Grin.
<t></t>
Odpowiedz
#25
Czy będzie możliwość podpięcia więcej czujek DHT11/DHT22 na jednej linii 1wire? Potrzebuje takich funkcjonalności do mierzenia wilgotności i temperatury w domu w kilku miejscach.
Odpowiedz
#26
Wczoraj miała być nowe wejsja softu.
Czy ktoś ją już ma?
<t></t>
Odpowiedz
#27
jest na forum http://tinycontrol.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=5591
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#28
lukaswit napisał(a):Czy będzie możliwość podpięcia więcej czujek DHT11/DHT22 na jednej linii 1wire? Potrzebuje takich funkcjonalności do mierzenia wilgotności i temperatury w domu w kilku miejscach.
DHTXX nie pracuje na prawdziwym 1-wire i podpiecie wiecej niz jednej nie jest mozliwe, potrzebna jest osobna linia
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#29
wilkxt napisał(a):najpierw bedzie LK, pewnie pocztek roku, a pozniej przystawki, w zaleznosci od potrzeb, napewno pradowe, bocznik i ACS, bedzie tez RS485 dla modbusa, ale te przystawki obsluzy takze obecny LK. Jak sie pojawia jakies z interfesem i2c to juz tylko nowy obsluzy.


Mamy początek roku. Wiadomo już kiedy będzie dostępna nowa wersja?
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości