Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawieszanie się LK
#4
Wymontowałem płytkę z tablicy i podłączam na biurku, płytkę odnajduje w sieci ale pod innym IP a jej nazwa to " ??????????? ". Uruchamiam LKTools i znajduje ją pod innym IP i nazwą ??????????, widzi jej wersje HW 3.8 / SW 1.60a, ale nic więcej.
Nie mogę wgrać na nowo softu, nie pomaga wgrywanie Tftpd jak tydzień temu, ale wtedy przy niej grzebałem bo zmieniałem soft. Dzisiaj nic się nie działo, nic nie robiłem, zmarła sama.
Jakaś podpowiedź?

Jestem tylko mechanikiem - automatykiem od CNC i obróbki skrawaniem, ale lutownica, pomiary i prosta diagnostyka elektroniczna są mi znane, elektronika - mniej, ale troszkę się orientuje.

wymontowałem płytkę w sensie kontroler LK... spróbuj ją rebotnąć do fabryki... naciskasz reset switch aż kliknie przekaźnikiem. nawet kilkukrotnie... LKtools bezpośrednio na switch do LK bez urządzeń pośredniczących... jeśli masz możliwość to podglądnij sieć może jest na innym ip niż pokazywany w LKtols

odnośnie RSa to jak to jest spięte z LK... gdzie podłączone... na oryginalnej nakładce czy "na żywca" i na jakiej zasadzie to wysterowujesz - zdarzenia/opcje/regulatory w LK czy własne htapi...
może jakieś zdjęcia...

jeśli zdechło całkiem to tylko konsola... sam sterownik jest ok trzeba go ponownie zflashować... pytanie dlaczego zgubił pamięć...
PS. mam podobny LK który "zdeka" nie współpracuje przy wgrywaniu softu... leży na stole do testów. kupiony okazjonalnie nie od oficjalnej dystrybucji, może to jakaś wadliwa partia...
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zawieszanie się LK - przez gumin - 03-21-2024, 09:50 PM
RE: Zawieszanie się LK - przez stAch - 03-24-2024, 02:31 PM
RE: Zawieszanie się LK - przez gumin - 03-24-2024, 06:30 PM
RE: Zawieszanie się LK - przez stAch - 03-25-2024, 11:20 AM
RE: Zawieszanie się LK - przez gumin - 03-26-2024, 03:36 PM
RE: Zawieszanie się LK - przez stAch - 03-27-2024, 03:06 PM
RE: Zawieszanie się LK - przez gumin - 04-09-2024, 03:27 AM
RE: Zawieszanie się LK - przez stAch - 04-09-2024, 04:12 PM
RE: Zawieszanie się LK - przez gumin - 04-15-2024, 03:12 PM
RE: Zawieszanie się LK - przez stAch - 04-16-2024, 01:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości