| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 130 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 127 Gość(i) Baidu, Bing, Google
|
| Ostatnie wątki |
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 29
|
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 21
|
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,516
|
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 272
|
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 183
|
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,932
|
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 480
|
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 403
|
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,586
|
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,621
|
|
|
| czujniki DS |
|
Napisane przez: rpce - 11-24-2019, 07:52 AM - Forum: LanKontroler V3.5
- Brak odpowiedzi
|
 |
Przydała by się opcja kalibracji. Jak czujnik przyłoży się np. do rury to jest 3 stopnie różnicy. Przydałoby się nie tylko analogowe ale i cyfrowe czujniki skalibrować.
Ps. przydała by się obsługa DS2408
|
|
|
| Wiadomości mail |
|
Napisane przez: rpce - 11-15-2019, 11:18 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (6)
|
 |
Witam
A ja się skromnie przypominam aby w wysłanym mailu był zawarty opis danego wejścia/wyjścia aby to wyglądało czytelniej w mailu.
|
|
|
| Przekierowanie portów LK v3.5 |
|
Napisane przez: Latarnik - 11-03-2019, 10:47 AM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (5)
|
 |
Witam ma problem z przekierowanie portów mianowicie na poprzedniej wersji 2.5 wszytko działa poprawnie dostęp zewnętrzny pracuje na porcie 81 .
Niestety w nowej wersji LK nie mogę się skomunikować poprzez przekierowanie portów . Proszę dajcie znać który port jest przydzielony do takich połączeń.Pozdrawiam
|
|
|
| Zasilanie lankontrolera |
|
Napisane przez: rpce - 10-31-2019, 08:06 PM - Forum: LanKontroler V3.5
- Odpowiedzi (10)
|
 |
Proste pytanie
Co będzie jak podepnie się na raz zasilanie po POE i za pomocą wtyczki zasilającej ?
Lankontroler v3.5 i 3.6
spali się czy będzie pracować poprawnie ?
Jak będzie pracować poprawnie które gniazdo ma pierwszeństwo ?
|
|
|
| nowe urządzenie - problem z podłączeniem |
|
Napisane przez: mario_34 - 10-22-2019, 08:31 PM - Forum: LanKontroler V3
- Brak odpowiedzi
|
 |
kupione na firmę dwa urządzenia LK3 (komplety) - jedno działa poprawnie , zero problemów, podłaczone czujniki, zegar rtc , wyświetlacz , wszystko działa ok.
A drugi pinguje się , ale podczas otwierania strony w przeglądarce pojawia się pusta strona (biała) zero treści , brak okna do logowania się . Urządzenie nowe pierwszy raz podłączone.
Próbowałem z laptopa bespośrednio , i przez ruter. To samo.
Jakiś błąd softu ???? czy usterka fabryczna
poradziłem sobie. Wgrałem soft przez ftpd po zwarciu jumpra .
|
|
|
|