Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 3,766
» Najnowszy użytkownik: vanantaragrejblr
» Wątków na forum: 1,286
» Postów na forum: 9,066

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 130 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 127 Gość(i)
Baidu, Bing, Google

Ostatnie wątki
Jak działa ten bonus kasy...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 29
Carving Up Fun: A Guide t...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Warrensa
Wczoraj, 10:10 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 21
Lk 3.8
Forum: LanKontroler V3.5
Ostatni post: stAch
06-12-2026, 08:28 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1,516
Why Five Nights at Freddy...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Trangalo235
06-12-2026, 07:19 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 272
Is repo Still Scary With ...
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Vally1349
06-12-2026, 04:31 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 183
Sofar ME3000SP Modbus
Forum: MODBUS Urzadzenia Custom
Ostatni post: AlicaDenison
06-04-2026, 07:43 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 11,932
Gdzie spędziliście ostatn...
Forum: LanKontroler V3
Ostatni post: Dioneya
06-01-2026, 03:24 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 480
Clash.gg Promotion Code 2...
Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania
Ostatni post: Plover
05-28-2026, 04:39 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 403
Akumulator
Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:28 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 11,586
programik
Forum: Programy i Serwery
Ostatni post: Wafello3
05-28-2026, 04:26 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 14,621

 
  czujniki DS
Napisane przez: rpce - 11-24-2019, 07:52 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Brak odpowiedzi

Przydała by się opcja kalibracji. Jak czujnik przyłoży się np. do rury to jest 3 stopnie różnicy. Przydałoby się nie tylko analogowe ale i cyfrowe czujniki skalibrować.

Ps. przydała by się obsługa DS2408

Wydrukuj tę wiadomość

  Czujnik CO2 MH-Z16 -czy to poprawny odczyt
Napisane przez: majeski77 - 11-23-2019, 11:09 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (5)

Dzień dobry

podłączyłem do LK3 Wersja 1.53b | HW 3.0 czujnik z tematu odczyty mam na poziomie 100 ppm.

Czy nie powinny być na poziomie 400ppm?

   

Wydrukuj tę wiadomość

  Wiadomości mail
Napisane przez: rpce - 11-15-2019, 11:18 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (6)

Witam

A ja się skromnie przypominam aby  w wysłanym mailu był zawarty opis danego wejścia/wyjścia aby to wyglądało czytelniej w mailu.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zwiększenie liczby przekaźników
Napisane przez: kkk - 11-14-2019, 01:13 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (11)

Witam,

Czy w LK 3.6 jest jakaś możliwość zwiększenia liczby obsługiwanych przekaźników ponad 6 sztuk?
Jakaś dodatkowa przystawka, cokolwiek?

Wydrukuj tę wiadomość

  Przekierowanie portów LK v3.5
Napisane przez: Latarnik - 11-03-2019, 10:47 AM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (5)

Witam ma problem z przekierowanie portów mianowicie na poprzedniej wersji 2.5  wszytko działa poprawnie dostęp zewnętrzny pracuje na porcie 81 .
Niestety  w nowej wersji LK nie mogę się skomunikować poprzez przekierowanie portów . Proszę dajcie znać który port jest przydzielony do takich połączeń.Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Zasilanie lankontrolera
Napisane przez: rpce - 10-31-2019, 08:06 PM - Forum: LanKontroler V3.5 - Odpowiedzi (10)

Proste pytanie
Co będzie jak podepnie się na raz zasilanie po POE i za pomocą wtyczki zasilającej ?

Lankontroler v3.5 i 3.6

spali się czy będzie pracować poprawnie ?
Jak będzie pracować poprawnie które gniazdo ma pierwszeństwo ?

Wydrukuj tę wiadomość

  TinyControl MH-Z16 for LK3 ?
Napisane przez: pedro4444 - 10-28-2019, 09:50 AM - Forum: LanKontroler V3 - Odpowiedzi (3)

Hello
I have question...

I have LK3 and please Can I use this sensor on LK3?

TinyControl MH-Z16, Gas Sensor CO2
https://www.tesshop.sk/tinycontrol-mh-z1...d4110.html

Can I this sensor use on measurement Gas leak from gas cooker ?


thanks

Wydrukuj tę wiadomość

  Sterowanie przekaźnikiem przez email
Napisane przez: lukasino - 10-24-2019, 09:07 PM - Forum: LanKontroler - wersje oprogramowania - Odpowiedzi (10)

Witam,

Jaka jest szansa żeby LK mógł sterować przekaźnikami w momencie odbierania maila?. Prosty przykład kamera IP wysyła email po wykryciu zdarzenia na adres email, który ustawiam w LK, a kontroler na podstawie słów w temacie uruchamia odpowiedni przekaźnik. Za taki kontroler zapłaciłbym nawet 1000 zł bo bardzo by ułatwił mi pracę Big Grin. Mam bardzo

Wydrukuj tę wiadomość

  nowe urządzenie - problem z podłączeniem
Napisane przez: mario_34 - 10-22-2019, 08:31 PM - Forum: LanKontroler V3 - Brak odpowiedzi

kupione na firmę dwa urządzenia LK3 (komplety) - jedno działa poprawnie , zero problemów, podłaczone czujniki, zegar rtc , wyświetlacz , wszystko działa ok. 

A drugi pinguje się , ale podczas otwierania strony w przeglądarce pojawia się pusta strona (biała) zero treści , brak okna do logowania się . Urządzenie nowe pierwszy raz podłączone.
Próbowałem z laptopa bespośrednio , i przez ruter. To samo.
Jakiś błąd softu ???? czy usterka fabryczna


poradziłem sobie. Wgrałem soft przez ftpd po zwarciu jumpra .

Wydrukuj tę wiadomość

  Sterowanie TinyESP za pomocą klienta http Lan Kontrolera
Napisane przez: tomekO - 10-22-2019, 02:16 PM - Forum: Dokumentacje i wsady do TinyESP - Brak odpowiedzi

Jak w temacie
w prosty sposób możemy sterować TinyESP za pomocą LanKontroler.
zagadnienie wielokrotnie poruszane w dyskusjach.  Cool
link do instrukcji: Sterowanie TinyESP za pomocą klienta http Lan Kontrolera  lub do ściągnięcia jako załącznik.

miłej lektury

tomekO



Załączone pliki
.pdf   Sterowanie_TinyESP_LKv3_PL.pdf (Rozmiar: 270.11 KB / Pobrań: 30)
Wydrukuj tę wiadomość