Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to złe podłączenie. Ale działa
#1
Cześć.

Chciałem trochęzmodyfikować moje podłączenia do LK3 i sięnatknołem na taki problem.
Mam LK3 + nakładka GSM + dodatkowe przekaźniki.

Przekaźniki są podłączone do nakładki GSM łądnym kabelkiem. Tylko zauważyłem jeden problem.
Przekaźniki podłącozne są do nakłądki GSM do portu IDC10-1. A z opisu wynika że to trochę inne wyjścia niż OUT.

Wszystko działa poprawnie. Czy ktoś mi to wytłumaczy ?? Bo potrzebuję INPA5 i INPA6. I mam dylemat Smile

BTW.
Czy z tych dodatkowych przekaźników mogę gdzieś "bezproblemowo" wyciągnąć INPA5 i 6. Czy muszę ciąć kabelki albo lutować Smile
Odpowiedz
#2
Witam

Jeden Moment, prawdopodobnie jest błąd w opsie do Nakładki GSM do LK3
ale jak ustale to napisze.
Z przekaźników NIE, na przekaźniki jest wyciągnięty tylko sygnał sterujący tranzystorami od przekaźników.
Pozdrawiam,
tomkeO
Odpowiedz
#3
(04-05-2020, 02:36 PM)marcinb napisał(a): Cześć.

Chciałem trochęzmodyfikować moje podłączenia do LK3 i sięnatknołem na taki problem.
Mam LK3 + nakładka GSM + dodatkowe przekaźniki.

Przekaźniki są podłączone do nakładki GSM łądnym kabelkiem. Tylko zauważyłem jeden problem.
Przekaźniki podłącozne są do nakłądki GSM do portu IDC10-1. A z opisu wynika że to trochę inne wyjścia niż OUT.

Wszystko działa poprawnie. Czy ktoś mi to wytłumaczy ?? Bo potrzebuję INPA5 i INPA6. I mam dylemat Smile

BTW.
Czy z tych dodatkowych przekaźników mogę gdzieś "bezproblemowo" wyciągnąć INPA5 i 6. Czy muszę ciąć kabelki albo lutować Smile
WitamTAK w opisie był błąd
Link do opisu z właściwie oznaczonymi gniazdami IDC10
Rezta Bez zmian.


TomekO
Odpowiedz
#4
Git,
Czyli co ??? Lutowanie ???
Odpowiedz
#5
(04-06-2020, 09:44 PM)marcinb napisał(a): Git,
Czyli co ??? Lutowanie ???
Jutro napisze o tych InputA 5 i 6
Odpowiedz
#6
(04-07-2020, 12:15 AM)tomekO napisał(a):
(04-06-2020, 09:44 PM)marcinb napisał(a): Git,
Czyli co ??? Lutowanie ???
Jutro napisze o tych InputA 5 i 6
Chyba przegapiłem jutro Smile
Odpowiedz
#7
Niestety ale lutowanie, próbowałem jakoś to obejść ale dużo chcesz podłaczyc w jeden procek,
zastanawiam sie nad stabilnościa takiego obciążenie, ale powinno dać rade.

TomekO
Odpowiedz
#8
Poradziłem sobie,
Rozebrałem jedną końcówkę kabla połączeniowego do płytki przekaźników i oderwałem dwie pierwsze żyły Smile I działa !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości