Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomiar temperatury 4x DS18B20
#11
załaduj tą
.zip   lan_module_ver_2_23.bin.zip (Rozmiar: 297.98 KB / Pobrań: 444) wersje softu i sprawdz jak działa
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#12
niestety musiałem już zamontować na szybko LK w docelowym miejscu i nie mam jak na chwilę obecną tego zweryfikować.
Potrzebuję kupić kolejny LK, wraz z czujnikami, na którym sprawdzę działanie, ale niestety w sklepie go nie ma, jak również brak czujników.
Kiedy można się spodziewać dostępności LK i DS18B20 ?
<t></t>
Odpowiedz
#13
ale upgrade softu możesz zrobić zdalnie przez sieć, no chyba ze pracuje offline. Faktycznie jest chwilowy brak modułów, nowe sztuki będą za około 2-3 tygodnie.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#14
niestety nie mam dostępu "z zewnątrz" do niego. Muszę poczekać na nowy LK, lub do końca sierpnia, ale wierzę że będzie ok.
Czy byłaby szansa zrobienia w LK 6 czujników na 1wire, nawet kosztem możliwości podłączenia innych czujników ?

pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
#15
qenq napisał(a):Czy byłaby szansa zrobienia w LK 6 czujników na 1wire, nawet kosztem możliwości podłączenia innych czujników ?

pozdrawiam
Myslę, ze tak
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#16
wilkxt napisał(a):
qenq napisał(a):Czy byłaby szansa zrobienia w LK 6 czujników na 1wire, nawet kosztem możliwości podłączenia innych czujników ?

pozdrawiam
Myslę, ze tak

z niecierpliwością czekam na taki soft....
<t></t>
Odpowiedz
#17
jedynym ograniczeniem w tej chwili jest pamięć eeprom, która przechowuje wszytskie ustawienia i rezerwuje 50 B (tylko na treść emiala) na każde wejscię. W tej chwili zostało bardzo mało miejsca w tej pamięci, wieć chyba trzeba by było obciąć max rozmiar wiadomosci emial.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#18
jesli tylko da się to zrobić jakimkolwiek kosztem, będę bardzo wdzięczny za taką wersję.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości