Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny sposób komunikacji z LK02 -POPRAWIONY ADRES!
#1
LINK ZOSTAŁ POPRAWIONY! Z góry przepraszam Smile

Na własne potrzeby przygotowałem sobie aplikację Webową.http://www.optycy.net/fotkilkirpi.php. Wolno ściąga ponieważ fotki są duże.

Zegary pracują dynamicznie- ciągły pogląd. Wykresy generowane są na mojej stronie. Nie musze podpinać sie do zewnętrznych serwerów na świecie by je oglądać.
. Przez sieć łaczę się z LK02.
System jest świeży, wystartował wczoraj w nocy (06.11.2015r.) Smile
<t></t>
Odpowiedz
#2
Cieszymy się Twoim szczęściem. Big Grin
Zgadnij, co możemy zobaczyć, gdy wstawiasz link z lokalnym adresem. Wink
<t></t>
Odpowiedz
#3
Z góry wszystkich przepraszam Smile za link do IP w wewnętrznej sieci. Już poprawiłem. Jest to niestety dynamiczne IP. Proszę mailowo powiadomić mnie jak nie będzie działał ten link. Poprawię na aktualny.
<t></t>
Odpowiedz
#4
Witam

Wygląda to bardzo profesjonalnie ale czy zwykły laik :? sobie poradzi z wystartowaniem twojego systemu.
Obecnie posiadam 2 urządzenia czy istnieje możliwość obsługi dwóch urządzeń w jednym oknie :?:
Czy istnieje zapis z pamięcią czasu, dni ,tygodnie itd.
Ile kasiory trzeba zapłacić za to cudo czy udostępnisz za free. Big Grin

Pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
#5
Moje rozwiązanie polega na wykorzystaniu informacji zapisanych w plikach xml lankontrolera. Po przetworzeniu tych danych na moim serwerze i zapisaniu ich wartości w bazie sql odpowiednie ich wartości wysyłane są do lankontrolera. Moje rozwiązanie idealnie nadaje się do sekwencyjnego wykorzystania linii zasilania na przekaźnikach. Takie rozwiązanie wykorzystuję w systemach nawadniania. Moje rozwiązanie przygotowałem do obsługi jednego lk.
Nie za bardzo rozumiem tego zdania "Czy istnieje zapis z pamięcią czasu, dni ,tygodnie itd.". wyjaśnij dokładnie o co Ci chodzi.

Wg mnie b. obiecująco zapowiada się nowa wersja lk. Zdecydowanie lepiej jest przygotowana strona www na jego własnym serwerze.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości