Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Kolejny sposób komunikacji z LK02 -POPRAWIONY ADRES!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
LINK ZOSTAŁ POPRAWIONY! Z góry przepraszam Smile

Na własne potrzeby przygotowałem sobie aplikację Webową.http://www.optycy.net/fotkilkirpi.php. Wolno ściąga ponieważ fotki są duże.

Zegary pracują dynamicznie- ciągły pogląd. Wykresy generowane są na mojej stronie. Nie musze podpinać sie do zewnętrznych serwerów na świecie by je oglądać.
. Przez sieć łaczę się z LK02.
System jest świeży, wystartował wczoraj w nocy (06.11.2015r.) Smile
Cieszymy się Twoim szczęściem. Big Grin
Zgadnij, co możemy zobaczyć, gdy wstawiasz link z lokalnym adresem. Wink
Z góry wszystkich przepraszam Smile za link do IP w wewnętrznej sieci. Już poprawiłem. Jest to niestety dynamiczne IP. Proszę mailowo powiadomić mnie jak nie będzie działał ten link. Poprawię na aktualny.
Witam

Wygląda to bardzo profesjonalnie ale czy zwykły laik :? sobie poradzi z wystartowaniem twojego systemu.
Obecnie posiadam 2 urządzenia czy istnieje możliwość obsługi dwóch urządzeń w jednym oknie :?:
Czy istnieje zapis z pamięcią czasu, dni ,tygodnie itd.
Ile kasiory trzeba zapłacić za to cudo czy udostępnisz za free. Big Grin

Pozdrawiam
Moje rozwiązanie polega na wykorzystaniu informacji zapisanych w plikach xml lankontrolera. Po przetworzeniu tych danych na moim serwerze i zapisaniu ich wartości w bazie sql odpowiednie ich wartości wysyłane są do lankontrolera. Moje rozwiązanie idealnie nadaje się do sekwencyjnego wykorzystania linii zasilania na przekaźnikach. Takie rozwiązanie wykorzystuję w systemach nawadniania. Moje rozwiązanie przygotowałem do obsługi jednego lk.
Nie za bardzo rozumiem tego zdania "Czy istnieje zapis z pamięcią czasu, dni ,tygodnie itd.". wyjaśnij dokładnie o co Ci chodzi.

Wg mnie b. obiecująco zapowiada się nowa wersja lk. Zdecydowanie lepiej jest przygotowana strona www na jego własnym serwerze.