Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restart/reboot pomputera PC
#11
_Sheriff_ napisał(a):Czyli reasumując
Kupuje Lan restarter + płytka i otrzymuje:
- urządzenie z 5 wyjściami, gdzie każdym oddzielnie mogę sterować w dowolny sposób funkcją ON/OFF tak?
Tak
_Sheriff_ napisał(a):- urządzenie ma możliwość pingowania adresów ip i w rasie timeout zrobi określony przeze mnie sposób ON/OFF tak?
Tak
_Sheriff_ napisał(a):- urządzenie posiada zdolny dostęp przez panel www na porcie 80 tak?
- czy ten port do zarządzania można zmienić na inny?
Tak, port można zmienić na inny , mozna także sterowac wyjsciami i odczytywac wejscia przes protokół SNMP
_Sheriff_ napisał(a):- czy zdarzyły sie sytuacje zawieszenia się restartera?
O to trzeba pytać użytkowników, ja nie miałem takich przypadków. Restarter ma sprzętowego watchdooga (nie mylić z watchdogiem do IP) w mikrokontrolerze, który w razie zawieszenia sie programu wykona restart całego urzadzenia.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#12
No dobra, skoro można port do zarządzania zmienić to jest juz super.

I jaka cena urządzenia bez zasilacza?
<t></t>
Odpowiedz
#13
http://www.wirelesslan.pl/product_info.p...ts_id/2269
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#14
Jeśli dobrze zrozumiałem opis, to jest to wersja z 5 wyjściami tak?
<t></t>
Odpowiedz
#15
4 wyjscia są własnie do podpiecia dodatkowych przekaźników, wszystkie restartery mają 5 wyjsc (1 przekaxnik na sobie + 4 dodatkowe na płytce zewnętrznej)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#16
Czyli ten restater za 120zł spełni moje wszystkie oczekiwania, które wymieniłem w tym wątku (możliwość podpięcia 5 urządzeń którymi mogę sterować on/off) ?
Czy cos jeszcze trzeba dokupić?
<t></t>
Odpowiedz
#17
restarter ma na sobie jeden przekaźnik i 4 wyjścia na złączu IDC10, jeśli chcesz mieć w sumie 5 przekaźników to musisz dokupić płytkę z 4 przekaźnikami, jeśli nie potrzebujesz przekaźników tylko same wyjścia do sterowania jakimś innym elementem wykonawczym to nie musisz dokupywać płytki. Tu jest płytkla z 4 przekaźnikami http://www.wirelesslan.pl/product_info.p...ts_id/1975
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#18
Jeszcze tak dla formalności:
wyjścia - oznacza tak na chłopski rozum, miejsca w które mogę podłączyć urządzenia którymi chce sterować, czyli włączać lub wyłączać tak?
wejścia - miejsca w które mogę podłączyć urządzenia które przekazują informacje do restartera LAN, np czujnik temperatury tak?

Sam LAN kontroler za 119,93 zł brutto posiada 4 wyjścia, tak wynika z opisu, a dokopując płytkę Płytka przekaźników do kontrolera GSM/LAN kontroler za 67,65 zł otrzymuję LAN kontroler z 5 wyjściami?

Sorki za tego typu pytania, ale jak kupie to chce mieć to co chce, a nie potem okaże się, że trzeba cos dokupować lub nie działa tak jak myślałem
<t></t>
Odpowiedz
#19
tak
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#20
Dostałem Lan kontroler, powoli zapoznaje sie z funkcjonalnością.

1 pytanie, czy "Email client settings" można tak zrobić aby działał z gmail'em?:
Kod:
onfigure your client to match the settings below:
Outgoing Mail (SMTP) Server - requires TLS3 or SSL:     smtp.gmail.com (use authentication)
Use Authentication: Yes
Port for TLS/STARTTLS: 587
Port for SSL: 465
Account Name:     your full email address (including @gmail.com or @your_domain.com)
Email Address:     your email address (username@gmail.com or username@your_domain.com)
Password:     your Gmail password
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości