Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 3.10 dla LK2 HW2.0
#11
Już DS-y mierzą ok, napięcie na inp1 wprowadza mi zakłócenia i DS-y szaleją. Na inp1 mierzę napięcie na akumulatorach 48V do których jest podłączony inwerter 230V.
Pomiaru dokonuję przez rezystor 190k. Jeszcze dzisiaj zmienię zasilacz do LK lub zasilę go z tych samych aku które mierzy tyle, że tylko część czyli 12V.

Pozdrawiam
Gelix
<t></t>
Odpowiedz
#12
Hej,
właśnie zaczynam swoją "przygodę" z LK, aktualnie posiadam LK2 HW:2.0 Soft 3.10. Problem mam taki że przy podłączeniu tylko i wyłącznie 4 czujników DS18 (przez spliter 1wire) wszystkie czujniki (INP6-INP11) pokazują N/A. Jeśli podłącze tylko jeden czujnik przez spliter to również N/A. Natomiast gdy podłączam czujnik DS bezpośrednio do LK (bez splitera) to pokazuje mi wartości prawidłowo.
Zasilacz podłączony 12V 1A. Przewód do splitera 10m.
Czy to może być wina za słabego zasilacza ? Wątpię ale wolę zapytać.
Czy to może być wina zbyt długiego przewodu do splitera? Woltomierz pokazuje napięcie (bez czujników) na spliterze ok. 3,6V, po podłączeniu czujników napięcie to spada.
Inne sugestie ?

Drugie pytanie, czy do prawidłowego działania wystarczy zasilacz 12V 100mA czy pozostać przy tym 1A ? Planowo podłączone mają być 4 lub 6 czujek DS18 + obsługa 5 przekaźników.
Odpowiedz
#13
Witam
Mam wielką prośbę jak wgrać nowy soft do LK HW:2.0 SW:3.07 bo wszystkie sposoby jakie znam już wykorzystałem i lipa a wgrywałem na trzech kompach wszystkie win 7 tylko takie mam.
Bardzo proszę o konkretnego manuala oraz o podpięcie go na stałe.


pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości