Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja Lan Controler 2 - 3-03
#1
Mam Lan Controlera v2 i nie mogę zaktualizować softu do 3-03 wyświetla się komunikat o zaprzestaniu działania aplikacji LAN Controler Tools_v1.2. Co robię nie tak ?
Próbowałem na xp i win 7
<t></t>
Odpowiedz
#2
Witaj!

U mnie program LAN Controler Tools_v1.2 miał ten sam objaw.

Do wgrania softu użyłem programu Tftpd64 (WIN7/64bit) lub Tftpd32 (32bit)



W zakładce FTP CLIENT w miejscu "HOST" wpisz adres twojego LK .... PORT 69, wskaż gdzie masz właściwy soft .... potem "PUT" i za 30s bedziesz miał nowy soft w LK. Działa na 100%

POZDRAWIAM
<t></t>
Odpowiedz
#3
dzięki
sprawdzałem na różne sposoby ale nic nie działa
<t></t>
Odpowiedz
#4
jak uzywasz tftpd to musisz zrestartowac lk i masz na rozpoczecie wgrania 10 sekund(miga zielona dioda przy zlaczu LAN), pozniej LK normalnie startuje.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
próbuję tak zrobić ale nic nie daje może dokładnie mi opiszcie jak krok po kroku to zrobić. Czy połączenie ma być po kablu ? może bezpośrednio podpiąć do LK już sam nie mam pomysłu.
<t></t>
Odpowiedz
#6
jak masz kabel "skrosowany" to moze byc LK podpiety bezposrednio do komputera.
Napisz jak po załączeniu zasilania zachwuje sie LK, miga zielona dioda na zlaczu LAN?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#7
miga zielona dioda ale przez jakieś 5 sekund później zapala się pomarańczowa.
<t></t>
Odpowiedz
#8
zielona migala przez piec sekundf w LK1.X w LK2 miga 10 sekund, może masz stara wersje? NIe zależnie od wersji w czasie tego migania (5 lub 10 sekund), masz zacząć ładować nowy soft do LK, uzyaj ostaniego ustawionego adresu w LK lub domyslnego (192.168.1.100). Po podpieciu LK niec nie pinguj nie loguj sioe na LK, tylk porostu wyslij soft przez tftp w trybie binarnycm (przelacznik -i), tak jak pisze w instrukcji
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#9
działa, problem polegał na tym że zasilanie LK było z portu lan po przełączeniu na zasilacz poszło za pierwszym razem.
dzieki
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości