Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Aktualizacja Lan Controler 2 - 3-03
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam Lan Controlera v2 i nie mogę zaktualizować softu do 3-03 wyświetla się komunikat o zaprzestaniu działania aplikacji LAN Controler Tools_v1.2. Co robię nie tak ?
Próbowałem na xp i win 7
Witaj!

U mnie program LAN Controler Tools_v1.2 miał ten sam objaw.

Do wgrania softu użyłem programu Tftpd64 (WIN7/64bit) lub Tftpd32 (32bit)



W zakładce FTP CLIENT w miejscu "HOST" wpisz adres twojego LK .... PORT 69, wskaż gdzie masz właściwy soft .... potem "PUT" i za 30s bedziesz miał nowy soft w LK. Działa na 100%

POZDRAWIAM
dzięki
sprawdzałem na różne sposoby ale nic nie działa
jak uzywasz tftpd to musisz zrestartowac lk i masz na rozpoczecie wgrania 10 sekund(miga zielona dioda przy zlaczu LAN), pozniej LK normalnie startuje.
próbuję tak zrobić ale nic nie daje może dokładnie mi opiszcie jak krok po kroku to zrobić. Czy połączenie ma być po kablu ? może bezpośrednio podpiąć do LK już sam nie mam pomysłu.
jak masz kabel "skrosowany" to moze byc LK podpiety bezposrednio do komputera.
Napisz jak po załączeniu zasilania zachwuje sie LK, miga zielona dioda na zlaczu LAN?
miga zielona dioda ale przez jakieś 5 sekund później zapala się pomarańczowa.
zielona migala przez piec sekundf w LK1.X w LK2 miga 10 sekund, może masz stara wersje? NIe zależnie od wersji w czasie tego migania (5 lub 10 sekund), masz zacząć ładować nowy soft do LK, uzyaj ostaniego ustawionego adresu w LK lub domyslnego (192.168.1.100). Po podpieciu LK niec nie pinguj nie loguj sioe na LK, tylk porostu wyslij soft przez tftp w trybie binarnycm (przelacznik -i), tak jak pisze w instrukcji
działa, problem polegał na tym że zasilanie LK było z portu lan po przełączeniu na zasilacz poszło za pierwszym razem.
dzieki