Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak dostępu po włączeniu autoryzacji
#11
To jest nowy LK kupiony około grudnia. HW:1.2 Soft teraz ostatni, ale sprawdziłem też 2.47 i ten odpowiadał znacznie żwawiej, ale objawy takie same. A jak wyszedł problem z autoryzacją to był 2.55
<t></t>
Odpowiedz
#12
juz sprawdzilem i przegladarka wsakzywala blad w opisie(pisało pożar, a polskie litery nie sa za dobrze trawione) INP3D, dlatego nie wczytywala dalej strony
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#13
Przeglądałem konsolę, ale nie zwróciłem uwagi na to, może dlatego, że taki wpis działał poprawnie od początku grudnia.
Teraz jednak nadal jest coś nie tak, bo po restarcie LK w polu "Host Name" pojawia się wpis "NETCONTROL+++++", a czasem wyjścia 2, 3 i 4 robią się same włączone. Ponadto często jest "ERROR: Connection to board was lost." oraz nadal są strony z niewypełnionymi polami albo ze znakami zapytania. Jedyny pokazywany błąd to: TypeError: d is null in mchp.js:407.
Aktualne zrzuty w załączeniu do PW.

.png   __140216520.png (Rozmiar: 14.18 KB / Pobrań: 2,623)

.png   __140216542.png (Rozmiar: 38.69 KB / Pobrań: 2,637)

.png   __140216546.png (Rozmiar: 38.65 KB / Pobrań: 2,659)
<t></t>
Odpowiedz
#14
cam1 napisał(a):Jedyny pokazywany błąd to: TypeError: d is null in mchp.js:407.
Kliknik na ten blad (mchp.js:407) i pokaze w ktorej linice jest problem.
Tak samo mozesz wczytac zamiast index.htm to st2.xml i zobaczysz czy wszytskie dane w pliku xml sa wyswietlane czy w jakims miejscu wskazuje blad.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#15
Witam.
Odświeżam temat bo mam podobny problem jak cam1 . W zakładce Control panel również nie wyświetlają mi się żadne wartości dokładnie tak jak na zrzutach ekranu cam1. W pozostałych zakładkach są wyświetlane wszystkie wartości, można je edytować i zapisać. Mam wrażenie że stało się to po wpisaniu w polu opisu Out1 słowa "ogród" z polskim znakiem diaktrycznym ale może to być zwykły zbieg okoliczności. Nie pomogło ponowne wpisanie innego wyrazu bez polskich znaków w to pole ani ponowne wgranie firmware. Moja wersja oprogramowania to 3.10
Proszę o pomoc.
Odpowiedz
#16
zrób reset do ustawien fabrycznych, a jak nie pomoze, to wczytak plik st0.xml i zobacz w ktorej linice jest problem. Możesz tez odpalic jakąs niższową przegladarkę, taką która dokladnie nie sprawza wszytskich bledow i wtedy wpisać poprawną nazwe w Out1. Chociaż to wpisanie powinno pomóc nawet w tej przegladarce w której nie wczytuja sie dane, dla pewnosci, wpisz nowe dany we wszytskich okienkach na stronie i kliknij wszytskie przelaczniki/ przyciski, ktore są na tej stronie
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości