Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lan Controler Toolsv 1.2
#1
Lan Controler Tools v1.2 nie działa wymiana firmware w Windows 7 system 32 ? mój błąd? czy po prostu aplikacja nie wymieni oprogramowania z takim systemem?
<t></t>
Odpowiedz
#2
czy ktoś mi odpisze?
<t></t>
Odpowiedz
#3
ja CI mogę odpisać, że nie używam Windowsa7 ani 8 i nie zamierzam go używać. Niestety czasami zdarza mi się włączyć WindowsaXP ale na co dzień siedzę na Ubuntu. Windowsa używam tylko do programowania LK i jeszcze paru sprzętów, do których producent nie dostarczył oprogramowania pod Linuxa.
<t></t>
Odpowiedz
#4
uzyj jakiegokolwiek programu tftp
A co do win7 to były problmey z Lk tools, ale ktos pisal na tym forum że jak cis tam przestawił, chyba odblokowal porty plus cos jeszce to działa, nie moge znalezc tego watku, poszukaj
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Polecam PumpKIN dla Win. Metodą PUT wysyłasz soft , wcześniej w Network Configuration LK wciskasz Save & Reboot i po 3-5 sekundach wciskasz OK w programie.
<t></t>
Odpowiedz
#6
dzieki za odpowiedzi:-) caly czas mialem XP i nie bylo problemu ale musialem zmienić laptopa i niestety z 7. jutro zajme sie tematem
<t></t>
Odpowiedz
#7
Potwierdzam. Mi na Win7 64-bit nigdy nie działał ten soft, dlatego zawsze używam innego (tftpd32).
<t></t>
Odpowiedz
#8
Z poziomu Windowsa 7, można bezproblemowo używać LAN Controler Tools, wystarczy tylko wejść w: Panel Sterowania-->Programy i funkcje-->(tutaj w menu po lewo wybieramy)Włącz lub wyłącz funkcje systemy Windows--> (uruchamiamy potrzebną nam usługę) Klient TFTP, Klient Telnet. I gotowe, aplikacja działa tak samo jak i na WinXPSmile
Ważna jest oczywiście odpowiednia kolejność i odpowiedni czas wciśnięcia wysyłania i restartu na LK tak jak to napisał adnre
<t></t>
Odpowiedz
#9
Ustawiłem WIN7/64 tak jak kolega Sławek wspomina.... niestety program nadal się sypie. Czy to jest tylko problem z moim WIN7/64 czy to temat szerszy? Użyłem ftpd32 i chyba uwaliłem LK ... czym proponujecie wymianę softu?
<t></t>
Odpowiedz
#10
xguciox napisał(a):czym proponujecie wymianę softu?
tfpd32 lub zwykłym tftp z windowsa xp, ie wim czy jest w siódemce, tylko plik musi być przesylany w trybie binarnym
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości