Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Lan Controler Toolsv 1.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Lan Controler Tools v1.2 nie działa wymiana firmware w Windows 7 system 32 ? mój błąd? czy po prostu aplikacja nie wymieni oprogramowania z takim systemem?
czy ktoś mi odpisze?
ja CI mogę odpisać, że nie używam Windowsa7 ani 8 i nie zamierzam go używać. Niestety czasami zdarza mi się włączyć WindowsaXP ale na co dzień siedzę na Ubuntu. Windowsa używam tylko do programowania LK i jeszcze paru sprzętów, do których producent nie dostarczył oprogramowania pod Linuxa.
uzyj jakiegokolwiek programu tftp
A co do win7 to były problmey z Lk tools, ale ktos pisal na tym forum że jak cis tam przestawił, chyba odblokowal porty plus cos jeszce to działa, nie moge znalezc tego watku, poszukaj
Polecam PumpKIN dla Win. Metodą PUT wysyłasz soft , wcześniej w Network Configuration LK wciskasz Save & Reboot i po 3-5 sekundach wciskasz OK w programie.
dzieki za odpowiedzi:-) caly czas mialem XP i nie bylo problemu ale musialem zmienić laptopa i niestety z 7. jutro zajme sie tematem
Potwierdzam. Mi na Win7 64-bit nigdy nie działał ten soft, dlatego zawsze używam innego (tftpd32).
Z poziomu Windowsa 7, można bezproblemowo używać LAN Controler Tools, wystarczy tylko wejść w: Panel Sterowania-->Programy i funkcje-->(tutaj w menu po lewo wybieramy)Włącz lub wyłącz funkcje systemy Windows--> (uruchamiamy potrzebną nam usługę) Klient TFTP, Klient Telnet. I gotowe, aplikacja działa tak samo jak i na WinXPSmile
Ważna jest oczywiście odpowiednia kolejność i odpowiedni czas wciśnięcia wysyłania i restartu na LK tak jak to napisał adnre
Ustawiłem WIN7/64 tak jak kolega Sławek wspomina.... niestety program nadal się sypie. Czy to jest tylko problem z moim WIN7/64 czy to temat szerszy? Użyłem ftpd32 i chyba uwaliłem LK ... czym proponujecie wymianę softu?
xguciox napisał(a):czym proponujecie wymianę softu?
tfpd32 lub zwykłym tftp z windowsa xp, ie wim czy jest w siódemce, tylko plik musi być przesylany w trybie binarnym
Stron: 1 2