Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 2.58 i 3.21 dla HW=1_0, 1_1 i 1_2
#21
Witam
LK używam od jakiegoś już czasu i stopniowo rozwijam projekt o kolejne pomiary.
Potrzebuję jeszcze jednego wejścia analogowego i INP12 świetnie się do tego nadaje, jednak potrzebuję aby pomiar był wysyłany przez GET
Pomiar nie musi być wyskalowany - dane wysyłam na własny serwer gdzie podlegają one "obróbce".
Czy jest szansa aby "szybciochem" dodać pomiar INP12 do opcji wysyłania metodą GET ?
<t></t>
Odpowiedz
#22
witam
jak zaktualizować SN ?
a i jeszcze jedno czy trzeba też wgrywać oprogramowanie 2.58 i 3.21 ?
<t></t>
Odpowiedz
#23
sahibus napisał(a):Czy jest szansa aby "szybciochem" dodać pomiar INP12 do opcji wysyłania metodą GET ?
w nastepnym sofcie powinien byc dodany
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#24
marek napisał(a):witam
jak zaktualizować SN ?
a i jeszcze jedno czy trzeba też wgrywać oprogramowanie 2.58 i 3.21 ?
SN(serial number, jesli o to chodzi) sie nie aktualizuje. Co rozumiesz pod pojeciem trzeba wgrywac?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#25
Witam
Nowe oprogramowanie do LanKontrolera jest 3.21 i obok 2.58 czy te dwie wersje wgrywać ? mam problem z programem na Iphonie kupiłem Tiny OnOff i nie działa temperatura mimo dobrze podpiętych czujników do kontrolera. Pan od programu twierdzi że nie mam zaktualizowanego lankontrolera stad moje pytania.
<t></t>
Odpowiedz
#26
Nie można wgrać 2 wersji.
Poczytaj dokładnie co potrzebujesz w instrukcji.
Wersje 2.XX są dla innych użytkowników i mają inne funkcje niż wersje 3.XX
Zdecyduj się na jedną z tych wersji i ją wgraj.
<t></t>
Odpowiedz
#27
Jakie są założenia tego blokowania odczytu z DHT22 przy załączeniu zliczania impulsów na INP3D?
Czy to znaczy że można korzystać albo z czujnika DTH22 albo z licznika impulsów - nie jednocześnie?
W tej chwili (po aktualizacji softu) przy podpiętym DTH22 i załączeniu licznika impulsów impulsy są zliczane, mimo że nie podłączyłem żadnego generatora impulsów
Natomiast odczyt z DTH22 jest podawany na bieżąco.
<t></t>
Odpowiedz
#28
NIe ma blokowania w tej wersji, była w poprzedniej, teraz juz nie ma.
Co do zliczania impulsow bez generatora to dziwna sprawa, sprawdziwy to. Zakladam ze jak nie ma czujnika DHT22 to impulsy nie sa zliczane?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#29
Był dzisiaj mróz.
PT1000 działa prawidłowo.
<t></t>
Odpowiedz
#30
Pt1000 działa OK (temp. +10st). Jednak mam problem z Inp1 i czujnikiem NTC10k. Działał pięknie przez parę dni do czasu przymrozków. Pokazuje mi N/A lub wartości spadające od 800 do -1 lub N/A na zmianę z ok.700st. Po przełączeniu na napięcie pokazuje 0.8V. FW3.21 i dopiero dla tej wersji używam Inp1 z 10k i temp.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości