Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 2.58 i 3.21 dla HW=1_0, 1_1 i 1_2
#11
A które S/N masz - może nowszy model skoro u Ciebie działa - u mnie od początku nie działa to przestawianie.
Ja mam S/N:7326
<t></t>
Odpowiedz
#12
Iwi jakiej uzywasz przegladarki? Bo tylko Ty masz problem z tymi przestawieniami ptaszków przy inp1 inp2 i mocy?
Zawyzony odczyt pt1000 potwierdzam, bedzie poprawka.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#13
Próbowałem na firefoxie, IE i Chrome i na żadnej nie działa.

PWM działa ładnie - przetestowane i nie mam zastrzeżeń.
<t></t>
Odpowiedz
#14
U mnie czujnik PT1000 działa poprawnie tylko przy dodatnich temperaturach.
W przypadku temperatury ujemnej szaleje.
Pokazuje wartości wynoszące po kilkaset, które po chwili zaczynają się błyskawicznie zmniejszać do 0.
Czasami pokazuje N/A
Tak lata sobie na okrągło, jakby się wzbudził.
Gdy temperatura wzrasta powyżej 0 znów jest wszystko ok.
<t></t>
Odpowiedz
#15
zmienilem w pierwszym poscie wersje softu, teraz jest 3.21 i 2.58, poprawiono odczyt pt1000 na ujemnych, przelaczanie inp1 inp2 na NTC, KTY oraz dodano obsluge DHT22, dht11 nie jest obslugiwany.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#16
Dzięki.
Sprawdzę dopiero w piątek i dam znać (jak się utrzymają ujemne temperatury Big Grin )
<t></t>
Odpowiedz
#17
Witam. Super DTH22 działa i dobrze jak narazie pokazuje. Mam pytanie czy będzie można liczyć na dodanie do Events Config choć by temperatury z DTH22?
<t></t>
Odpowiedz
#18
Witam
Czy podłączenie czujnika DHT 22 jest taki sam jak DHT 11 ?
<t></t>
Odpowiedz
#19
Tak. Choć tamtego nie miałem ale DTH22 podpinałem tak jak 11.
<t></t>
Odpowiedz
#20
Można zmienić w INP1 na V oraz w INP2 na KTY i działa - jednak nie można ciągle zmienić przy obliczaniu mocy z INP3 na INP1 - co prawda nie potrzebuję tego bo dla mnie przydałoby się mierzyć INP12 w stosunku do INP1 lub INP3, ale jak teraz poprawiałeś to pewnie wiesz gdzie jest błąd.
Ale tak w ogóle po co te ustawienia tutaj - czy nie lepiej w innym oknie - tak, żeby przez przypadek czegoś nie przełączyć. np KTY84 jak ustawimy to już potem nie ma co tego zmieniać. To samo na INP1 - jak zdecydujemy się na pomiar napięcia to na temp nie będziemy mieli potrzeby zmieniać - no chyba, że brak pamięci flash - a to wszystko tłumaczy.
PT1000 działa dobrze.
KTY84 nie działa - czy ktoś to może sprawdzić? Cały czas coś się zmienia na tym wejściu, to odlicza, to pokazuje N/A, ale żadnego sensu to nie ma.
Pytanie czy podłączamy tak jak diodę LED tzn Anodę do + a katodę do INP2 czy odwrotnie.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości