Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa wersja
#11
Ja zamówiłem na alldrogo i doszedł w 2 dni za 22,99 więc mogę testować.
<t></t>
Odpowiedz
#12
Czy takie coś http://botland.com.pl/czujniki-wilgotnos...yl-83.html da się podłączyć do LK? Cyfrowe pewnie tak, a analogowe?
<t></t>
Odpowiedz
#13
Wg instrukcji oba wejścia możesz podłączyć.
Tylko że podłączając analogowo pod wejście pomiaru napięcia - będzie mierzył intensywność opadów (proporcjonalnie do napięcia na czujniku)
a podłaczając do wejścia cyfrowego będziesz tylko widział 2 stany. Jest deszcz i nie ma deszczu, a próg zadziałania ustalasz w czujniku.
Więc dużo lepsze jest to pierwsze rozwiązanie, ale niestety LK ma tylko 2(3) wejścia napięciowe INP1 i INP3 + ewentualnie jeszcze INP12, więc nie za dużo.
Może w kolejnych wejściach pojawi się na INP2 też pomiar napięcia.
<t></t>
Odpowiedz
#14
Czy testy DHT22 już trwają? Czy przy DTH11 jego odczyt koliduje z odczytem licznika na INP3D (jak ktoś wspominał na forum)?
<t></t>
Odpowiedz
#15
tak koliduje, ale w kolejnej wersji nie powinno, testy dth22 trwaja, w nastepnym sofcie powinna byc obsluga
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#16
Jakieś konkretne plany z datą wprowadzenia nowego LK i co bedzie w planach jako przystawki do niego?
<t></t>
Odpowiedz
#17
najpierw bedzie LK, pewnie pocztek roku, a pozniej przystawki, w zaleznosci od potrzeb, napewno pradowe, bocznik i ACS, bedzie tez RS485 dla modbusa, ale te przystawki obsluzy takze obecny LK. Jak sie pojawia jakies z interfesem i2c to juz tylko nowy obsluzy.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#18
Jaka będzie cena nowego Lankontrolera?
<t></t>
Odpowiedz
#19
pewnie jak starego, tam nie bedzie za duzo zmian
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#20
Czy planowana jest zmiana PCB umozliwiajac jakies rozsadne zamontowanie? Jakies otwory pod tulejki montazowe? (ale 'standardowych' srednic, a nie takie jak teraz - pod obudowe). No czy daloby rade zastapic RS11 np ARK/goldpin? Wkretak zawsze sie znajdzie a z zaciskarka i wtykami jest znacznie gorzej...
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości