Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyświetlanie nazwy hosta na pasku u góry
#1
Na górnym pasku obok wersji HW i SW jest sporo miejsca, warto by tam wyświetlać jeszcze Hostname.  Jak się pracuje na kilku LK jednocześnie to łatwo o pomyłkę w którym aktualnie wprowadzamy zmiany.  Z kolei na ekranie logowania czasem mogłaby być przydatna opcja (w UI Settings) ukrycia dla bezpieczeństwa wersji HW/SW, nazwy hosta oraz możliwości generowania Support File (na wypadek gdyby tą drogą w pewnych okolicznościach mogło coś wyciec, choć teoretycznie nie powinno).
<t></t>
Odpowiedz
#2
hehe masz jakiś lk3 wystawiony na świat Smile podaj mi prywatnie jego ip to się zdziwisz co może wyciec Smile
hostaname jest w tytule karty - ja pracuje jednocześnie na ponad 30 LK w sieci zarządzającej instalacjami PV i o pomyłkę naprawdę ciężko

Zerknij jak to wygląda na fonie lub tablecie, wszelkie dodatkowe śmieci nie wskazane, kiedyś pasek "dowiedz się więcej" zasłaniał pół widoku.
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz
#3
Szczeze mówiąc, można by dodać w opcjach jego wyłączenie
Odpowiedz
#4
(09-11-2023, 10:03 PM)marcinb napisał(a): Szczeze mówiąc, można by dodać w opcjach jego wyłączenie

popieram
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz
#5
Oczywiście nie wystawiam LK w świat, ale dobrą praktyką byłoby jednak pisać soft przy założeniu że ktoś może wystawić.
Może na telefonach wygląda to inaczej, na komputerze (jestem starej daty i głównie tak korzystam) sporo miejsca na ekranie a z drugiej strony jak Firefox ma dużo otwartych zakładek to ich tytuły mogą nie być wyświetlane w całości.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości