Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Wyświetlanie nazwy hosta na pasku u góry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na górnym pasku obok wersji HW i SW jest sporo miejsca, warto by tam wyświetlać jeszcze Hostname.  Jak się pracuje na kilku LK jednocześnie to łatwo o pomyłkę w którym aktualnie wprowadzamy zmiany.  Z kolei na ekranie logowania czasem mogłaby być przydatna opcja (w UI Settings) ukrycia dla bezpieczeństwa wersji HW/SW, nazwy hosta oraz możliwości generowania Support File (na wypadek gdyby tą drogą w pewnych okolicznościach mogło coś wyciec, choć teoretycznie nie powinno).
hehe masz jakiś lk3 wystawiony na świat Smile podaj mi prywatnie jego ip to się zdziwisz co może wyciec Smile
hostaname jest w tytule karty - ja pracuje jednocześnie na ponad 30 LK w sieci zarządzającej instalacjami PV i o pomyłkę naprawdę ciężko

Zerknij jak to wygląda na fonie lub tablecie, wszelkie dodatkowe śmieci nie wskazane, kiedyś pasek "dowiedz się więcej" zasłaniał pół widoku.
Szczeze mówiąc, można by dodać w opcjach jego wyłączenie
(09-11-2023, 10:03 PM)marcinb napisał(a): [ -> ]Szczeze mówiąc, można by dodać w opcjach jego wyłączenie

popieram
Oczywiście nie wystawiam LK w świat, ale dobrą praktyką byłoby jednak pisać soft przy założeniu że ktoś może wystawić.
Może na telefonach wygląda to inaczej, na komputerze (jestem starej daty i głównie tak korzystam) sporo miejsca na ekranie a z drugiej strony jak Firefox ma dużo otwartych zakładek to ich tytuły mogą nie być wyświetlane w całości.