Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LanKontroler nie wstał po aktualizacji
#1
Witam wszystkich,
niestety mój LanKontroler nie wstał po przerwanej aktualizacji. Próbowałem 2 razy zaktualizować płytkę programem LAN Controler Tools ver. 1.2. Pierwszym razem pod Win7 64Bit ale program Tools wysypywał się. Po tej nieudanej próbie jeszcze można było się zalogować i wszystko działało. Stwierdziłem, że program może mieć problem z 64 bitowym systemem więc przesiadłem się na Win XP 32bit. Przy pierwszej próbie aktualizacji dostałem na 29% zwrotną informację, że płytka nie odpowiada. Teraz nie widzę jej w sieci ani na starym ani fabrycznym IP Sad
Co w takiej sytuacji można zrobić? Jest jakaś deska ratunku czy raczej mam sobie płytkę powiesić na ścianie jako obrazek? Wink

Pozdrawiam
Adam
<t></t>
Odpowiedz
#2
Jak tylko miga zielona dioda w gniazdzie rj45 to poprstu zaladuj(bez żadnych resetów itp.) soft przez tftp, jest opisane w instrukcji jak to zrobić.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
wilkxt napisał(a):Jak tylko miga zielona dioda w gniazdzie rj45 to poprstu zaladuj(bez żadnych resetów itp.) soft przez tftp, jest opisane w instrukcji jak to zrobić.

Jesteś Wielki ! Działa ! Wgranie firmware przez tftp pomogło !
Sytuacja była taka, że faktycznie migała tylko zielona lampka od lan-u, ale płytka nie odpowiadała nawet na pinga. Zastanawiałem się jaki IP wpisać do tftp ale wpisałem ostatni działający (nie fabryczny) i plik się załadował.
Potem tylko automatyczny restart i znów można się zalogować do urządzenia.

Bardzo dziękuję za pomoc Big Grin Temat można uznać za zamknięty Big Grin

Pozdrawiam
Adam
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości