Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy soft 3.09 (wersja home)
#31
Nie wiem jednego. Licznik Zext 1000 imp podłączyłem pod LK. Licznik wskazywał o godzinie 10 zużycie 7,53 kWh. Wtedy wyzerowałem liczenie w LK. Teraz godzina przed 13, zużycie na liczniku 7,91 kWh. A według LK jest 1,878 kWh. Jak to rozumieć?.
<t></t>
Odpowiedz
#32
DTH11 is sensor temp and humidity?

at which version this should be available?
is there any new document for new features?
and what kind of sensor is that DTH11?
<t></t>
Odpowiedz
#33
shorty1965 napisał(a):DTH11 is sensor temp and humidity?

at which version this should be available?
is there any new document for new features?
and what kind of sensor is that DTH11?

DHT11 -http://www.micro4you.com/files/sensor/DHT11.pdf
Soft version from 3.03 DHT11 is avalible
How to connect DTH11 and energy meter to LK
http://tinycontrol.ats.pl/forum/viewtopi...f=5&t=3040
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#34
itadek napisał(a):witam, znalazłem błąd w tej wersji oprogramowania dotyczący funkcji bistable work dla wejść cyfrowych, przykład:

w events config dla weść cyfrowych INP1D lub INP2D ustawiony ptaszek na OUT0 ( po to aby słyszeć stukanie przekaźnika ) zaznaczono również ptaszka przy e-mailu. W momencie wyłączenie funkcji bistable work wszystko działa słychać stuki przekaźnika przy zmianach wejść cyfrowych i wysyłane są powiadomienia e-mail, natomiast po włączeniu funkcji bistable work działa tylko stukanie przekaźnika a zamiera funkcja wysyłania e-maili i to do momentu restartu kontrolera. Proszę o sprawdzenie czy to jest do poprawienia.
ITADEK

Załączylem w pierwszym poście nową wersję 3.07 poprawiającą ten błąd oraz ten że snmp przestawało działac po wyslaniu maila.

shorty1965 try this (3.07) soft in first post
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#35
dziekuje Tomku jutro sprawdze tez softSmile
<t></t>
Odpowiedz
#36
Witajcie, a odnośnie mojego pytania coś się ruszyło?.
Cytat:Nie wiem jednego. Licznik Zext 1000 imp podłączyłem pod LK. Licznik wskazywał o godzinie 10 zużycie 7,53 kWh. Wtedy wyzerowałem liczenie w LK. Teraz godzina przed 13, zużycie na liczniku 7,91 kWh. A według LK jest 1,878 kWh. Jak to rozumieć?.

Jedyna "stała" która mi wychodzi, to podzielić wskazanie z LK przez 4, to wyjdzie mniej więcej dobry wynik...
<t></t>
Odpowiedz
#37
Dla wszystkich co załadowali soft 3.07, jest poprawka 3.08 w pierwszym poscie. Był bład który resetował opisy czujników i wejsc cyfrowych do domyslnych po ponownym uruchomieniu LK, w 3.08 jest to poprawione
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#38
lukiszyszka napisał(a):Witajcie, a odnośnie mojego pytania coś się ruszyło?.
Cytat:Nie wiem jednego. Licznik Zext 1000 imp podłączyłem pod LK. Licznik wskazywał o godzinie 10 zużycie 7,53 kWh. Wtedy wyzerowałem liczenie w LK. Teraz godzina przed 13, zużycie na liczniku 7,91 kWh. A według LK jest 1,878 kWh. Jak to rozumieć?.

Jedyna "stała" która mi wychodzi, to podzielić wskazanie z LK przez 4, to wyjdzie mniej więcej dobry wynik...

Jaki to dokladnie mdel licznika? Może przewód do INP3D nie łączył i naliczył jakies dodatkowe impulsy
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#39
Licznik jest ten http://zext.home.pl/?g=8&t=1543. Jak było podłączone odwrotnie, tj. szło przez N, to w ogóle nie liczył. Po podłączeniu pod L zlicza. Na wyświetlaczu jest w porządku, tylko przez LK jest naliczanie zawyżone.
<t></t>
Odpowiedz
#40
Narysuj schemat podłaczenia
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości