Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wysyłanie e-maili LK
#1
Jak skonfigurowac LK aby wysyłał e-maile.Co robie zle, oto moje ustawienia


SMTP Server: poczta.interia.pl
PORT: 587
USER NAME: skj@interia.pl
PASSWORD **************
TO: skj@op.pl
FROM: lankontroler
SUBJECt: Lan Restarter Info
<t></t>
Odpowiedz
#2
a na standardowym porcie 25 dzila?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
nie działa na 25
<t></t>
Odpowiedz
#4
zainstaluj wiresharka i podejrzył jaką masz odpowiedz z serwera poczty jak przyciskasz w LK "Test email-send"
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Sprawdź dokładnie u dostawcy poczty jaki port musi być ustawiony. Kilka lat temu wszyscy przeszli na uwierzytelnianie i SSL, i porty zostały zmienione. Poczta z tlen.pl/o2.pl pracuje na porcie 587. I działa idealnie.

Próbowałem ustawić konto na gmail'u, ale po 10 minutach dałem sobie spokój. Możliwe, że dostawcy nie wpuszczają takiego ruchu jaki chce generować LK. Zmień Interię na Tlen i zobacz.
<t></t>
Odpowiedz
#6
witam!
Juz działa ale co było nie tak to nie powiem poniewaz nie ja doszedłem do tego
W kazdym bac razie dziala idealnie w moim przypadku na interii.
<t></t>
Odpowiedz
#7
Odświeżam temat - mam taki sam problem - przy poprawnym wg mnie ustawieniu serwera smtp i innych danych - nie mam żadnych wiadomości -ani testowych, ani innych. Próbowałem na interii i wp. A w LK nie wiem, czy powinienem uczynnić coś w evencie, czy wystarczy w email config wcisnąć test (po uprzednim zapsie), aby dostać wiadmość testową? Zależy mi na powiadomieniu przy zmianie stanu out0 na przeciwny, ale tylko raz przy ustawieniu reset time na 1,5 s (żeby po tym krótkotrwałym impulsie wygenerował się tylko jeden mail). Proszę o sugestie...
<t></t>
Odpowiedz
#8
w event config ni emusisz nic ustawiac. Podpowiem ze dla wp w polu user musisz wpisac całą nazwę user@wp.pl
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#9
tak mam wpisane i dalej nic - w załaczeniu screen


Załączone pliki
.jpg   config.JPG (Rozmiar: 14.11 KB / Pobrań: 4,964)
<t></t>
Odpowiedz
#10
eureka - popełniałem ciągle ten sam trywialny błąd - w polu "od" należało wpisać user@wp.pl - dzięki - zabieram się do dalszych testów...
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości