Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomiar napięcia inp3 i prądu inp5
#1
Witam

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że urządzenie i sam projekt SUPER. Naprawdę szacun.
Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Udało mi się podłączyć 4 czujniki temperatury, działa przez sieć wewnętrzną jak i po dyndns. Przy dyndns trzeba czasami kilka razy odświeżać ale poza tym Super.
Dziś próbowałem podłączyć dodatkowo sprawdzanie napięcia i prądu na zasilaczu i mam taki oto problem.
Przy podłączonym pomiarze samego prądu działa, ale jak próbuję podłączyć sprawdzanie napięcia to zasilacz się wyłącza. Sprawdzanie prądu i napięcia chciałem wykonać na tym samym zasilaczu, który zasila kilka kamer przez rozdzielacz napięcia.
Mogę zbadać prąd na zasilaczu zasilającym kamery a napięcie z innego zasilacza Czyli prąd badam z zasilacza 1 a napięcie z zasilacza 2. Z tego samego zasilacza nie chce badać obu parametrów.
Jak podłączone jest sprawdzanie prądu do INP5 to nie mogę również zasilać Lan Controlera z tego samego zasilacza. Zasilacz wyłącza się.
W czym może być problem? Może coś źle podłączyłem?
Dziękuję za pomoc
<t></t>
Odpowiedz
#2
wrzuć schemat jak to masz podłączone to bedzie łatwiej cos powiedzieć
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
witam
Schemat w załączniku. Czerwonych linii nie mogę podłączyć bo od razu mam zanik napięcia na zasilaczu. Tak jak bym robił zwarcie. Bez podłączania pomiaru napięcia pomiar prądu jest wykonywany.
Jak próbuję podłączyć z tego samego zasilacza (bez podłączenia pomiaru napięcia) również tak samo się zachowuje czyli zasilacz się wyłącza jak przy zwarciu.
Dziękuję za pomoc

Marcin


Załączone pliki
.jpg   lk.jpg (Rozmiar: 112.71 KB / Pobrań: 2,414)
<t></t>
Odpowiedz
#4
Masz źle zrobiony pomiar prądu, powinno być tak

.jpg   lk.jpg (Rozmiar: 76.84 KB / Pobrań: 2,430)


Załączone pliki
.jpg   lk.jpg (Rozmiar: 76.84 KB / Pobrań: 2,407)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości