Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Pomiar napięcia inp3 i prądu inp5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że urządzenie i sam projekt SUPER. Naprawdę szacun.
Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Udało mi się podłączyć 4 czujniki temperatury, działa przez sieć wewnętrzną jak i po dyndns. Przy dyndns trzeba czasami kilka razy odświeżać ale poza tym Super.
Dziś próbowałem podłączyć dodatkowo sprawdzanie napięcia i prądu na zasilaczu i mam taki oto problem.
Przy podłączonym pomiarze samego prądu działa, ale jak próbuję podłączyć sprawdzanie napięcia to zasilacz się wyłącza. Sprawdzanie prądu i napięcia chciałem wykonać na tym samym zasilaczu, który zasila kilka kamer przez rozdzielacz napięcia.
Mogę zbadać prąd na zasilaczu zasilającym kamery a napięcie z innego zasilacza Czyli prąd badam z zasilacza 1 a napięcie z zasilacza 2. Z tego samego zasilacza nie chce badać obu parametrów.
Jak podłączone jest sprawdzanie prądu do INP5 to nie mogę również zasilać Lan Controlera z tego samego zasilacza. Zasilacz wyłącza się.
W czym może być problem? Może coś źle podłączyłem?
Dziękuję za pomoc
wrzuć schemat jak to masz podłączone to bedzie łatwiej cos powiedzieć
witam
Schemat w załączniku. Czerwonych linii nie mogę podłączyć bo od razu mam zanik napięcia na zasilaczu. Tak jak bym robił zwarcie. Bez podłączania pomiaru napięcia pomiar prądu jest wykonywany.
Jak próbuję podłączyć z tego samego zasilacza (bez podłączenia pomiaru napięcia) również tak samo się zachowuje czyli zasilacz się wyłącza jak przy zwarciu.
Dziękuję za pomoc

Marcin
Masz źle zrobiony pomiar prądu, powinno być tak
[attachment=84]